| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna brodica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Jeanneau |
| Godina proizvodnje: | 2021. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 6.35 m (20 ft) |
| Širina: | 2.48 m |
| Gaz: | 0.6 m |
| Broj kabina: | 1 |
| Ležajevi: | 2 |
| Zahodi: | 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 7 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | Izvanbrodski motor |
| Motor: | 1 x 200.0 HP (1 x 147,10 kW) |
| Proizvođač motora: | Honda |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Benzin |
| Tank za gorivo: | N/A |
| Tank za vodu: | N/A |
| Potrošnja goriva: | 33.00 l/h |
| Maksimalna brzina: | 35.00 knot |
| Brzina krstarenja: | 24.00 knot |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 500€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Zabava: | |
Wakeboard 20€ dnevno | |
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Dnevno | |
|
23. 05. 2026. - 05. 06. 2026.
|
240€ | |
|
06. 06. 2026. - 19. 06. 2026.
|
250€ | |
|
20. 06. 2026. - 17. 07. 2026.
|
270€ | |
|
18. 07. 2026. - 21. 08. 2026.
|
290€ | |
|
22. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
270€ | |
|
05. 09. 2026. - 11. 09. 2026.
|
250€ | |
|
12. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
240€ | |
|
26. 09. 2026. - 31. 12. 2026.
|
220€ | |