| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Hanse Yachts |
| Godina proizvodnje: | 2019. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 14.04 m (45 ft) |
| Širina: | 4.38 m |
| Gaz: | 1.82 m |
| Broj kabina: | 3 |
| Ležajevi: | 6 + 2 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 8 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina glavnog jedra: | 57,10 m2 |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | samopreletni flok |
| Površina genove: | 42,60 m2 |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | 2 kormilarska kola (timuna) |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 57.0 HP (1 x 41,92 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 210 l |
| Tank za vodu: | 450 l |
| Potrošnja goriva: | 6.00 l/h |
| Maksimalna brzina: | 7.00 knot |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 2.500€ |
| Certifikati |
|---|
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | Boat can be returned for check-out on Saturday morning so client can enjoy last night in some of nearby islands or beautiful town of Skradin next to Krka waterfalls national park, which is close to our base. More info can be provided from charter operator. |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Posteljina |
| Ručnici |
| Jedrilje: |
| Spinaker |
| Spinnaker-device |
| 4 x Winch - lewmar |
| Navigacija: |
| Automatski pilot - B&G |
| Brzinomjer - B&G |
| Dalekozor |
| Depthsounder - B&G |
| GPS chart plotter - cockpit - B&G |
| Harbour guides - english |
| Nautičke karte |
| Navigacijski pribor |
| Pramčani propeler - quick retractable |
| Propeler s 2 elise |
| Sigurnost: |
| 2 x Aparat za gašenje požara - 2 kg |
| Baterijska lampa |
| Crni tank (tank za sanitarne vode) - 2 x 30 L |
| Horseshoe lifebuoy (potkova za spašavnje) |
| Komplet prve pomoći |
| Pomoćno rudo kormila - argola |
| 10 x Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Rog (truba) za maglu |
| Signalne rakete i baklje |
| 10 x Sigurnosni remen |
| Splav za spasavanje - 10 osoba |
| VHF radio stanica |
| Vesla |
| Elektrika: |
| Grijanje |
| Priključak 220 V |
| Paluba: |
| Bimini top |
| 8 x Bokobrani - 6 x H6 + 2 x R3 |
| Crijevo za vodu |
| Električno sidreno vitlo - Quick |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) - Hercules 270 – 2019 |
| 2 x Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Impeler |
| 4 x Konopi za privez - 15 m |
| Krmene ljestve |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Plastična kanta |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) - 10 kg |
| Pumpa za gumenjak (pomoćni čamac) |
| 3 x Ručice vinča |
| Sidro s lancem - Delta anchor (20 kg), chain length 50m |
| Sidro sa konopom - 50 m |
| Sprayhood |
| Stol u kokpitu |
| Vanbrodski motor - Tohatsu 3.5 HP 2019 |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Četka za palubu |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| Ključevi plovila |
| Zabava: |
| Radio CD player, USB, AUX input - Kenwood |
| TV + DVD - LTC |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: NCPM-SUMM61 |
| Cjenik |
|---|