| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Elan Marine |
| Godina proizvodnje: | 2015. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 13.85 m (45 ft) |
| Širina: | 4.18 m |
| Gaz: | 1.9 m |
| Broj kabina: | 4 |
| Ležajevi: | 8 + 2 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 10 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | 2 kormilarska kola (timuna) |
| Broj peraja kormila: | 1 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 55.0 HP (1 x 40,45 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 270 l |
| Tank za vodu: | 516 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 1.500€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | Heating, Cockpit cushions |
| Standardna oprema |
|---|
| Jedrilje: |
| Self tailing winch |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Dubinomjer |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Nautičke karte i vodič |
| Navigacijski pribor |
| Pramčani propeler |
| Sigurnost: |
| 10 x Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Sigurnosni remen |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Grijanje |
| Priključak 220 V |
| Pumpa za šantinu (kaljužnu pumpu) - Elekrična |
| Punjač akumulatora |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Električno sidreno vitlo |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Platforma za kupanje |
| Pumpa za šantinu (kaljužna pumpa) - Mehanička |
| Sprayhood |
| Stol u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhinjski pribor |
| Topla voda |
| Zabava: |
| Radio CD player |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: CYCL-CAOL13 |
| Cjenik |
|---|