| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Jeanneau |
| Godina proizvodnje: | 2019. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 14.42 m (49 ft) |
| Širina: | 4.49 m |
| Gaz: | 1.7 m |
| Broj kabina: | 5 + 1 |
| Ležajevi: | 10 + 2 |
| Zahodi: | 3 + 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 12 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Broj peraja kormila: | 2 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 80.0 HP (1 x 58,84 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 240 l |
| Tank za vodu: | 640 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 2.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Brzinomjer |
| Dalekozor |
| Dubinomjer |
| GPS chart ploter |
| Log/speed instrument |
| Mjerač brzine vjetra |
| Nautičke karte |
| Peljar |
| Pramčani propeler |
| Ručni/prijenosni kompas |
| Šestar, nautička karta |
| Sigurnost: |
| Baterijska lampa |
| Bova za spašavanje sa svjetlom |
| Komplet prve pomoći |
| Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Set alata |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Grijanje |
| Pumpa |
| Solarni paneli - 2x180 W |
| Paluba: |
| Bimini top |
| 6 x Bokobrani |
| Crijevo za vodu |
| Električno sidreno vitlo |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Konopi za privez |
| Pumpa za šantinu (kaljužna pumpa) - Mehanička |
| 2 x Ručice vinča |
| 2 x Sidro s lancem |
| Sprayhood |
| Stol u kokpitu |
| Tender |
| Užad |
| Četka za palubu |
| Kuhinja: |
| Kuhinjski pribor |
| 2 x Plinske boce |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| Barometar |
| Ručica pumpe za šantinu (kaljužne pumpe) |
| Sat |
| Zabava: |
| Radio CD player |
| TV |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 10€ po kompletu if ordered | |
Ručnici 8€ po osobi 2 kom | |
| Jedrilje: | |
Genaker 200€ tjedno + 1000 EUR depozita | |
| Sigurnost: | |
Samonapuhavajući prsluk 15€ tjedno / po osobi | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 100€ po rezervaciji | |
| Paluba: | |
Vanbrodski motor 100€ tjedno 2 KS | |
| Zabava: | |
Stand up paddle (SUP) 90€ tjedno rezervacija unaprijed obvezna | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Transit log - Usluge baze 300€ po rezervaciji čišćenje, posteljina, plin | ||
(Obvezni trošak) WI-FI Internet veza na brodu 0€ tjedno uključeno u cijenu | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu Cijena na upit cijena na upit | ||
(neobavezno) Noćenje na plovilu 150€ po rezervaciji ako je moguće | ||
(neobavezno) Priority Package 170€ po rezervaciji (CHECK IN FROM 13:00) Limited offer, max 5 yachts x Saturday - In case of impossibility of service, Navigo reserves the right to unilaterally refund the money paid in respect of agreed services ”Priority package” and in this case the customer is not entitled to claim any further pecuniary or nonpecuniary damage on the ground of impossibility of fulfillment of agreed services. The Client who confirmed the booking and made the advanced payment establishes a legal relation with Navigo and confirms the compliance with this clause and the "General terms". | ||
(neobavezno) Skiper Cijena na upit cijena na upit | ||
(neobavezno) Transfer Cijena na upit iz zračne luke, cijena na upit | ||
(neobavezno) Usluga osiguranja depozita 280€ tjedno nerefundirano + 300 EUR (Gotovinom ili kreditnom karticom, povratni), osiguranje depozita ne uključuje izgubljen ili oštećen vanbrodski motor, gumanjak i SUP, te začepljen WC | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
25. 04. 2026. - 01. 05. 2026.
|
2.400€ | |
|
02. 05. 2026. - 08. 05. 2026.
|
2.250€ | |
|
09. 05. 2026. - 15. 05. 2026.
|
3.000€ | |
|
16. 05. 2026. - 22. 05. 2026.
|
3.000€ | |
|
23. 05. 2026. - 29. 05. 2026.
|
3.700€ | |
|
30. 05. 2026. - 05. 06. 2026.
|
4.650€ | |
|
06. 06. 2026. - 12. 06. 2026.
|
5.000€ | |
|
13. 06. 2026. - 19. 06. 2026.
|
4.950€ | |
|
20. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
5.300€ | |
|
27. 06. 2026. - 03. 07. 2026.
|
5.300€ | |
|
04. 07. 2026. - 10. 07. 2026.
|
5.500€ | |
|
11. 07. 2026. - 17. 07. 2026.
|
5.500€ | |
|
18. 07. 2026. - 24. 07. 2026.
|
5.600€ | |
|
25. 07. 2026. - 31. 07. 2026.
|
5.600€ | |
|
01. 08. 2026. - 07. 08. 2026.
|
5.700€ | |
|
08. 08. 2026. - 14. 08. 2026.
|
5.500€ | |
|
15. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
5.300€ | |
|
22. 08. 2026. - 28. 08. 2026.
|
5.200€ | |
|
29. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
4.900€ | |
|
05. 09. 2026. - 11. 09. 2026.
|
4.900€ | |
|
12. 09. 2026. - 18. 09. 2026.
|
4.500€ | |
|
19. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
3.500€ | |
|
26. 09. 2026. - 31. 12. 2026.
|
2.700€ | |