| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna brodica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Bénéteau |
| Godina proizvodnje: | 2026. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 11.29 m (37 ft) |
| Širina: | 3.98 m |
| Gaz: | 1.17 m |
| Broj kabina: | 2 |
| Ležajevi: | 4 + 2 |
| Zahodi: | 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 6 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 440.0 HP (1 x 323,62 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 800 l |
| Tank za vodu: | 300 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 2.000€ |
| Certifikati |
|---|
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Madraci za sunčanje |
| Mreza protiv komaraca |
| Navigacija: |
| AIS - Raymarine |
| Automatski pilot - Raymarine |
| GPS chart ploter - Raymarine |
| Krmeni propeler |
| Mjerač brzine vjetra - RAYMARINE |
| Pramčani propeler |
| Radar |
| Sigurnost: |
| Search light |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Generator |
| Inverter - 2000 KvA |
| Klimatizacija |
| Pumpa za šantinu (kaljužnu pumpu) - Elekrična |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Davit |
| Električno sidreno vitlo |
| Hladnjak na flybridgeu |
| Kamera |
| Konopi za privez |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Sklopivi stol u kokpitu |
| Sun awning (forward cockpit) |
| Kuhinja: |
| Frižider - 150l |
| Kuhalo |
| Pećnica |
| Zamrzivač - 50l |
| Zabava: |
| LED TV |
| Radio |
| Stand up paddle (SUP) - FREE |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: NAVA-ZOE75 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatni ručnici 5€ po kompletu hand (2) and bath (1) towels | |
Dodatni ručnici za plažu 5€ po komadu | |
| Sigurnost: | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 150€ po rezervaciji | |
| Zabava: | |
Donut 80€ tjedno | |
Električni romobil 120€ tjedno | |
Hammock 220€ tjedno Water Hammock | |
JetBoard 1.800€ tjedno Lampuga | |
JetBoard 2.000€ tjedno Awake | |
Kajak 140€ tjedno | |
Kayak tandem 140€ tjedno | |
Morski skuter 300€ tjedno Jobe Navbow+ / Pro | |
Oprema za ribolov 200€ tjedno | |
Oprema za ronjenje 25€ tjedno po setu | |
Skije za vodu 120€ tjedno | |
Stand up paddle (SUP) 120€ tjedno | |
Wakeboard 120€ tjedno | |
eFoil 1.400€ tjedno Flite Air | |
eFoil 2.200€ tjedno Lift Foil 5 | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Comfort Pack 320€ po rezervaciji Uključuje: završno čišćenje, bocu vina, bocu vode, sol, šećer, aluminijsku foliju, prozirnu foliju, deterdžent za posuđe sa spužvom, tablete za perilicu posuđa (ako je primjenjivo), rolu vrećica za smeće, toaletni papir (2 role po WC-u), sapun, stolnjak, 5 kuhinjskih ručnika, 2 role papirnatih ručnika, šibice, ručnike za ruke, kupanje i plažu, gel za tuširanje i šampon za kosu (2 seta po kabini), sušilo za kosu, Nespresso aparat s 30 kapsula za kavu, gumenjak i vanbrodski motor s 5 l goriva (nije uključeno u motorne brodove XPower, Antares 11 i Nimbus). | ||
(Obvezni trošak) WI-FI Internet veza na brodu 0€ po rezervaciji 40 GB tjedno uključeno u cijenu | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 200€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Rani ukrcaj 250€ po rezervaciji VIP pack - Fast track (check in u 14:00h) | ||
(neobavezno) Skiper 1.750€ Tjedno + hrana Plaćanje unaprijed | ||
(neobavezno) Transfer Cijena na upit cijena na upit | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
23. 05. 2026. - 29. 05. 2026.
|
4.500€ | |
|
30. 05. 2026. - 05. 06. 2026.
|
4.800€ | |
|
06. 06. 2026. - 12. 06. 2026.
|
7.100€ | |
|
13. 06. 2026. - 19. 06. 2026.
|
7.100€ | |
|
20. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
7.500€ | |
|
27. 06. 2026. - 03. 07. 2026.
|
7.500€ | |
|
04. 07. 2026. - 10. 07. 2026.
|
8.200€ | |
|
11. 07. 2026. - 17. 07. 2026.
|
8.200€ | |
|
18. 07. 2026. - 24. 07. 2026.
|
8.600€ | |
|
25. 07. 2026. - 31. 07. 2026.
|
8.600€ | |
|
01. 08. 2026. - 07. 08. 2026.
|
8.600€ | |
|
08. 08. 2026. - 14. 08. 2026.
|
8.600€ | |
|
15. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
7.300€ | |
|
22. 08. 2026. - 28. 08. 2026.
|
7.300€ | |
|
29. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
7.300€ | |
|
05. 09. 2026. - 11. 09. 2026.
|
7.300€ | |
|
12. 09. 2026. - 18. 09. 2026.
|
6.300€ | |
|
19. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
6.300€ | |
|
26. 09. 2026. - 02. 10. 2026.
|
6.300€ | |
|
03. 10. 2026. - 09. 10. 2026.
|
4.100€ | |
|
10. 10. 2026. - 16. 10. 2026.
|
4.100€ | |
|
17. 10. 2026. - 23. 10. 2026.
|
4.100€ | |
|
24. 10. 2026. - 30. 10. 2026.
|
4.100€ | |
|
31. 10. 2026. - 06. 11. 2026.
|
4.100€ | |
|
07. 11. 2026. - 13. 11. 2026.
|
3.800€ | |
|
14. 11. 2026. - 20. 11. 2026.
|
3.800€ | |
|
21. 11. 2026. - 27. 11. 2026.
|
3.800€ | |
|
28. 11. 2026. - 04. 12. 2026.
|
4.100€ | |
|
05. 12. 2026. - 11. 12. 2026.
|
4.100€ | |
|
12. 12. 2026. - 18. 12. 2026.
|
4.100€ | |
|
19. 12. 2026. - 25. 12. 2026.
|
4.100€ | |
|
26. 12. 2026. - 31. 12. 2026.
|
4.100€ | |