| Udobnost |
Madraci za sunčanje
|
| Paluba |
Jacuzzi
Platforma za kupanje
Roštilj
Tender
|
| Zabava |
Bazen
Gym equipment
Sauna
Seabob
eFoil
|
| Proizvođač: | Ante Ercegović |
| Broj kabina: | 6 |
| Zahodi: | 6 |
| Godina proizvodnje: | 2026. |
| Dužina: | 164 ft ( 49,98 m ) |
| Širina: | 29 ft ( 8,95 m ) |
| Gaz: | 8 ft ( 2,45 m ) |
| Motori: | 2 x Caterpilar Diesel |
| Brzina krstarenja: | 12.00 knots |
| Maksimalna brzina: | 16.00 knots |
| APA (Advance Provisioning Allowance) | 30% Cijena klijenta s PDV-om |
| Za pokrivanje sljedećih troškova, ali ne ograničavajući se na: gorivo za glavne motore i generatore; gorivo za pomoćni čamac i opremu za vodene sportove; gorivo za osobna plovila*; hranu i piće za najmoprimca; lučke pristojbe; ulaze u nacionalne parkove i parkove prirode; naknade brodarskih agenata; carinske pristojbe i dozvole za čarter ako se krstari u Crnoj Gori i ostale troškove za usluge koje najmoprimac zatraži tijekom čartera, kao što su, ali ne ograničavajući se na, troškovi najma ili kupnje bilo koje posebne opreme postavljene na brod na zahtjev najmoprimca; prijevoz na obali; izleti i dodatne aktivnosti (ronjenje, big game fishing, rafting...). | |
| Naknada u bazi | Cijena na upit |
| Napojnica | Cijena na upit |
| industrijski standard iznosi 5% do 15% osnovne stope najma, dane u Charterers-u diskrecija | |
| National parks permit | Cijena na upit |
| Transfer | Cijena na upit |