| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Fountaine Pajot |
| Godina proizvodnje: | 2026. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 13.26 m (44 ft) |
| Širina: | 7.44 m |
| Gaz: | 1.58 m |
| Broj kabina: | 4 + 2 |
| Ležajevi: | 8 + 2 |
| Zahodi: | 4 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 10 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 57.0 HP (2 x 41,92 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | N/A |
| Tank za vodu: | N/A |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 0€ |
| Certifikati |
|---|
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci na palubi |
| Jastuci u kokpitu |
| Jedrilje: |
| Bowsprit |
| Electric main sail winch |
| Lazy bag |
| Lazy jacks |
| Navigacija: |
| AIS |
| Automatski pilot |
| 2 x GPS chart plotter - cockpit |
| Propeler s 3 sklopive elise |
| Sigurnost: |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| 12V utičnica |
| Akumulator |
| Desalinizator |
| Generator |
| Inverter |
| Klimatizacija |
| Pumpa za šantinu (kaljužnu pumpu) - Elekrična |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Bitve za privez |
| 6 x Bokobrani |
| Električno sidreno vitlo |
| Frizider u kokpitu |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Platforma za kupanje na hidraulično podizanje |
| 2 x Pulpit sjedalo |
| Roštilj |
| Stol od tikovine |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Voda pod pritiskom |
| Intererijer: |
| 4 x El. WC |
| 4 x Električni ventilatori |
| Sofa |
| Zavjese |
| Zabava: |
| Bose Sound System |
| FUSION sound sistem |
| 2 x Podvodna svjetla |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: MOYC-LIZZ88 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 12€ po kompletu | |
Dodatni ručnici 7€ po kompletu | |
Dodatni ručnici i posteljina 120€ po rezervaciji | |
| Sigurnost: | |
Napuhavajući prsluk za spašavanje 15€ tjedno | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 80€ tjedno | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 300€ tjedno | |
| Kuhinja: | |
Mašina za kavu 30€ tjedno | |
| Zabava: | |
Kajak 150€ tjedno | |
Seabob 1.200€ tjedno | |
Stand up paddle (SUP) 120€ tjedno | |
Tuba na napuhavanje 150€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Carefree package 700€ po rezervaciji Završno čišćenje, posteljina i ručnici, osiguranje sigurnosnog depozita, dinghy, vanbrodski motor, gorivo za pomoćni čamac i puna rezervna kanistra goriva, dvije pune plinske boce za kuhinju, boravišna pristojba, paket dobrodošlice s osnovnim potrepštinama, besplatni Wi-Fi | ||
(neobavezno) Adrenalin pack 1.600€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Adrenalin pack 1.700€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Adrenalin pack 1.800€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Dodatno čišćenje 350€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Hostesa 1.820€ Tjedno + hrana | ||
(neobavezno) Kasni iskrcaj 500€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Kuhar 2.275€ Tjedno + hrana | ||
(neobavezno) Naknada za one way 1.500€ po rezervaciji Dubrovnik/Dubrovnik - Trogir: 1.500,00 EUR. (Za Trogir - Dubrovnik odjava u petak do 9:00 sati u Dubrovniku / Za Dubrovnik - Trogir prijava u nedjelju nakon 10:00 sati u Dubrovniku. Cijene veza u luci ukrcaja/iskrcaja) | ||
(neobavezno) Rani ukrcaj 175€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Skiper 1.820€ Tjedno + hrana | ||
(neobavezno) Skiper + osobni trener 2.800€ Tjedno + hrana | ||
(neobavezno) Trening za skipere 2.900€ Tjedno + hrana | ||