| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna jahta |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Fiart |
| Godina proizvodnje: | 2023. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 13.84 m (45 ft) |
| Širina: | 3.99 m |
| Gaz: | 1.04 m |
| Broj kabina: | 2 |
| Ležajevi: | 4 |
| Zahodi: | 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 12 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 324.0 HP (2 x 238,30 kW) |
| Proizvođač motora: | Volvo |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 1150 l |
| Tank za vodu: | 620 l |
| Potrošnja goriva: | 120.00 l/h |
| Maksimalna brzina: | 35.00 knot |
| Brzina krstarenja: | 25.00 knot |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 5.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Napomena: | Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci za sunčanje |
| Plahte |
| Suncobrani - Krmena zaštita od sunca za stacionarnu upotrebu |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Dubinomjer |
| GPS chart ploter |
| Pramčani propeler |
| Stabilizers - žiroskopski |
| Sigurnost: |
| Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| 12V utičnica |
| Akumulator |
| Klimatizacija |
| Priključak za struju s obale |
| Servisne baterije |
| Paluba: |
| Krmene ljestve |
| Roštilj - električni |
| Sun roof |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Hladnjak za vino |
| Kuhinjski pribor |
| Intererijer: |
| El. WC |
| Unutarnji tuš |
| Zabava: |
| Radio - USB, Bluetooth |
| Vanjski zvučnici |
| Wet bar |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: NAUT-ALEX19 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 8€ po kompletu | |
Ručnici 6€ po kompletu Set od 2 komada | |
| Zabava: | |
Stand up paddle (SUP) 100€ tjedno na upit, | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Reduced security deposit charge 500€ po rezervaciji Obavezno je imati osiguranje pologa kod bilo koje osiguravajuće kuće ako će se najam obavljati bez posade. Ova usluga nije obavezna ako se najam obavlja sa skiperom. Cijena se može kretati od 200 do 500 eura, ovisno o duljini najma. | ||
(Obvezni trošak) Transitlog 440€ po rezervaciji Uključeno: završno čišćenje, posteljina, OB motor, Wi-Fi, ručnici i plin | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 200€ po ljubimcu | ||
(neobavezno) Skiper 250€ dnevno + hrana | ||
(neobavezno) Transfer Cijena na upit na zahtjev | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
25. 04. 2026. - 22. 05. 2026.
|
12.600€ | |
|
23. 05. 2026. - 29. 05. 2026.
|
12.600€ | |
|
30. 05. 2026. - 12. 06. 2026.
|
12.600€ | |
|
13. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
12.600€ | |
|
27. 06. 2026. - 10. 07. 2026.
|
12.600€ | |
|
11. 07. 2026. - 24. 07. 2026.
|
12.600€ | |
|
25. 07. 2026. - 14. 08. 2026.
|
12.600€ | |
|
15. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
12.600€ | |
|
22. 08. 2026. - 28. 08. 2026.
|
12.600€ | |
|
29. 08. 2026. - 11. 09. 2026.
|
12.600€ | |
|
12. 09. 2026. - 18. 09. 2026.
|
12.600€ | |
|
19. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
12.600€ | |
|
26. 09. 2026. - 02. 10. 2026.
|
12.600€ | |
|
03. 10. 2026. - 29. 12. 2026.
|
12.600€ | |