| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna brodica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Axopar |
| Godina proizvodnje: | 2025. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 9.31 m (31 ft) |
| Širina: | 3.0 m |
| Gaz: | 1.0 m |
| Broj kabina: | 1 |
| Ležajevi: | 2 |
| Zahodi: | 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 2 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 200.0 HP (1 x 147,10 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Benzin |
| Tank za gorivo: | 600 l |
| Tank za vodu: | 100 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Navigacija: |
| GPS |
| Pramčani propeler |
| Sigurnost: |
| Crni tank (tank za sanitarne vode) |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Akumulator |
| Priključak za struju s obale |
| Trim tabs |
| Paluba: |
| Električno sidreno vitlo |
| Hard Top Bimini |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Sidro s lancem |
| Tikovina u kokpitu - synthetic |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Topla voda |
| Zabava: |
| Ozvučenje |
| Unutarnji zvučnici |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: BAOT-MATI17 |
| Cjenik |
|---|