| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Dufour Yachts |
| Godina proizvodnje: | 2026. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 16.84 m (55 ft) |
| Širina: | 5.25 m |
| Gaz: | 2.4 m |
| Broj kabina: | 6 |
| Ležajevi: | 12 |
| Zahodi: | 4 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 12 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | 2 kormilarska kola (timuna) |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | Saildrive |
| Motor: | 1 x 110.0 HP (1 x 80,91 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | N/A |
| Tank za vodu: | N/A |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 0€ |
| Certifikati |
|---|
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Jedrilje: |
| Bowsprit |
| Lazy bag |
| Lazy jacks |
| 8 x Winch |
| Navigacija: |
| AIS |
| 2 x GPS chart plotter - cockpit |
| Helm station |
| Pramčani propeler |
| Propeler s 4 sklopive elise |
| Sigurnost: |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Desalinizator |
| Generator |
| Klimatizacija |
| Paluba: |
| Hard Top Bimini |
| Krmene ljestve |
| Platforma za kupanje na hidraulično podizanje |
| Roštilj |
| Sprayhood |
| Stol u kokpitu |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Sudoper |
| Zamrzivač |
| Intererijer: |
| Coolbox |
| El. WC |
| Zabava: |
| FUSION sound sistem |
| 2 x Unutarnji zvučnici |
| 2 x Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: MOYC-APHR23 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 12€ po kompletu | |
Dodatni ručnici 7€ po kompletu | |
Dodatni ručnici i posteljina 80€ po rezervaciji Extra set of bedlinen and towels for second week | |
| Jedrilje: | |
Genaker 300€ tjedno | |
| Sigurnost: | |
Napuhavajući prsluk za spašavanje 15€ tjedno | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 80€ tjedno | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 200€ tjedno | |
| Paluba: | |
Vanbrodski motor 5 HP 120€ tjedno | |
| Kuhinja: | |
Mašina za kavu 30€ tjedno | |
| Zabava: | |
Kajak 150€ tjedno | |
Seabob 1.200€ tjedno | |
Stand up paddle (SUP) 120€ tjedno | |
Tuba na napuhavanje 150€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Carefree package 700€ po rezervaciji Završno čišćenje, posteljina i ručnici, osiguranje sigurnosnog depozita, dinghy, vanbrodski motor, gorivo za pomoćni čamac i puna rezervna kanistra goriva, dvije pune plinske boce za kuhinju, boravišna pristojba, paket dobrodošlice s osnovnim potrepštinama, besplatni Wi-Fi | ||
(neobavezno) Dodatno čišćenje 320€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Hostesa 1.820€ Tjedno + hrana | ||
(neobavezno) Kasni iskrcaj 500€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Kuhar 2.275€ Tjedno + hrana | ||
(neobavezno) Naknada za one way 1.500€ po rezervaciji Dubrovnik/Dubrovnik - Trogir: 1.500,00 EUR. (Za Trogir - Dubrovnik odjava u petak do 9:00 sati u Dubrovniku / Za Dubrovnik - Trogir prijava u nedjelju nakon 10:00 sati u Dubrovniku. Cijene veza u luci ukrcaja/iskrcaja) | ||
(neobavezno) Rani ukrcaj 120€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Skiper 1.820€ Tjedno + hrana | ||
(neobavezno) Skiper + osobni trener 2.800€ Tjedno + hrana | ||
(neobavezno) Trening za skipere 2.900€ Tjedno + hrana | ||