| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna brodica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Sea Ray Boats |
| Godina proizvodnje: | 2025. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 7.29 m (24 ft) |
| Širina: | 2.59 m |
| Gaz: | 0.78 m |
| Broj kabina: | 0 |
| Ležajevi: | 0 |
| Zahodi: | 0 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 10 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 200.0 HP (1 x 147,10 kW) |
| Proizvođač motora: | Mercury |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 150 l |
| Tank za vodu: | 55 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | 45.00 knot |
| Brzina krstarenja: | 20.00 knot |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 500€ |
| Oznake: |
Croatia
|
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | U cijenu uključeno: plovilo, PDV, oprema plovila prema ADRIA FUN popisu, dnevni vez u luci Crikvenica na dan prijave i odjave. |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Vanjski jastuci |
| Navigacija: |
| GPS chart ploter |
| Helm station |
| Paluba: |
| Krmene ljestve |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(neobavezno) Kasni iskrcaj 50€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 60€ po rezervaciji na upit | ||
(neobavezno) Raniji ukrcaj/check-in 50€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Trening za skipere 150€ po usluzi 2 sata | ||
(neobavezno) Usluga osiguranja depozita 50€ po rezervaciji | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Dnevno | |
|
01. 01. 2026. - 30. 06. 2026.
|
380€ | |
|
01. 07. 2026. - 14. 07. 2026.
|
400€ | |
|
15. 07. 2026. - 15. 08. 2026.
|
450€ | |
|
16. 08. 2026. - 31. 12. 2026.
|
380€ | |