| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Catana Group |
| Godina proizvodnje: | 2024. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 12.85 m (42 ft) |
| Širina: | 7.08 m |
| Gaz: | 1.12 m |
| Broj kabina: | 4 + 1 |
| Ležajevi: | 8 + 1 |
| Zahodi: | 4 + 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 10 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 50.0 HP (2 x 36,78 kW) |
| Proizvođač motora: | Nanni |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 640 l |
| Tank za vodu: | 860 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 0€ |
| Certifikati |
|---|
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci za kormilarska sjedala |
| Mreza protiv komaraca |
| Prednji jastuci kokpita |
| Jedrilje: |
| Električna vitla |
| Lazy bag |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| GPS chart ploter |
| Sigurnost: |
| Baterijska lampa |
| Dodatni spremnik vode |
| EPIRB-Distress radio beacons |
| Extra fuel tank |
| Horseshoe lifebuoy (potkova za spašavnje) |
| Komplet prve pomoći |
| Kutija baklji za nuždu |
| Samonapuhavajući prsluk |
| Splav za spasavanje |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Desalinizator |
| Inverter |
| Klimatizacija |
| Punjač akumulatora |
| Servisne baterije |
| Solarni paneli |
| Paluba: |
| Bar |
| Bimini top |
| Bokobrani |
| Bočna špring bitva |
| Davit |
| Električno sidreno vitlo |
| Fly sunbathing area |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Konopi za privez |
| Krmene ljestve |
| LED vanjska svjetla |
| Odvojivi stol u kokpitu |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Roštilj |
| Seats for aft bench |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhalo |
| Mikrovalna pećnica |
| Pećnica |
| Zamrzivač |
| Intererijer: |
| Električni ventilatori |
| Zabava: |
| Fusion radio |
| TV antena |
| USB |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatni ručnici i posteljina 12€ po kompletu Extra set of bedlinen and towels for second week | |
| Jedrilje: | |
Code Zero 250€ tjedno | |
| Sigurnost: | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 250€ tjedno | |
| Zabava: | |
Hammock 40€ tjedno | |
Kajak 180€ tjedno | |
Morski skuter 250€ tjedno | |
Oprema za ronjenje 20€ po osobi | |
Radio 30€ tjedno | |
Stand up paddle (SUP) 150€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Carefree package 700€ po rezervaciji Završno čišćenje, posteljina i ručnici, osiguranje sigurnosnog depozita, dinghy, vanbrodski motor, gorivo za pomoćni čamac i puna rezervna kanistra goriva, dvije pune plinske boce za kuhinju, boravišna pristojba, paket dobrodošlice s osnovnim potrepštinama, besplatni Wi-Fi | ||
(neobavezno) Dodatno čišćenje 350€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Hostesa 1.330€ Tjedno + hrana | ||
(neobavezno) Nabava namirnica 80€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Rani ukrcaj 250€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Skiper 1.400€ Tjedno + hrana | ||