| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Dufour Yachts |
| Godina proizvodnje: | 2002. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 11.0 m (37 ft) |
| Širina: | 3.72 m |
| Gaz: | 1.68 m |
| Broj kabina: | 3 |
| Ležajevi: | 6 + 2 |
| Zahodi: | 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 8 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina glavnog jedra: | 29,50 m2 |
| Glavno jedro obnovljeno: | 2017. |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | 33,50 m2 |
| Genova obnovljena: | 2017. |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 30.0 HP (1 x 22,07 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 160 l |
| Tank za vodu: | 400 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 1.500€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Navigacija: |
| Automatski pilot - Raymarine ST6001+ |
| Compass - Plastimo |
| GPS chart ploter - Navman Tracker 5110 |
| Raymarine navsystem (Tridata, Echo, Wind) |
| Ručni/prijenosni kompas |
| Sigurnost: |
| Bova za spašavanje sa svjetlom |
| Pomoćno rudo kormila - argola |
| 8 x Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Sigurnosna oprema |
| 2 x Sigurnosni remen |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| 2 x Akumulator - 2 service batteries 120Ah |
| Grijanje - Webasto |
| Isotherm bojler |
| Priključak 220 V |
| Punjač akumulatora - 220V Cristec 25Ah |
| Paluba: |
| Bimini top - 2013 |
| Bokobran okrugli |
| 6 x Bokobrani |
| Električno sidreno vitlo |
| Krmene ljestve |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) |
| Sprayhood - 2013 |
| Stol u kokpitu |
| Tikovina u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider - 100 L |
| Kuhalo - 2 burners |
| Kuhinjski pribor |
| Pećnica |
| Sudoper |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| Barometar |
| Stol u salonu - sklopiv |
| Zabava: |
| AUX Input |
| CD player - Sony CDX GT 28 |
| TV |
| Vanjski zvučnici |
| Cjenik |
|---|