| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Charter type: | Brod bez posade |
| Proizvođač plovila: | Lagoon-Bénéteau |
| Godina proizvodnje: | 2026. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljen godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna dužina: | 13.12 m (38 ft) |
| Širina: | 6.65 m |
| Gaz: | 1.26 m |
| Broj kabina: | 4 + 2 |
| Ležajeva: | 8 + 2 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | N/A |
| Max. putnika: | Registered for 10 |
| Recommended guests number: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Dužina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genoa obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 30.0 HP (2 x 22,07 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Engine build Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | N/A |
| Tank za vodu: | N/A |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupca: | N/A |
| Kaucija: | 4.000€ |
Pravo pogreške u opisu i slici proizvoda je zadržano!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Note: | Front left cabin has a hatch leading to the skipper cabin. |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Ležaljke |
| Jedrilje: |
| Code Zero |
| Električna vitla |
| Lazy bag |
| Spinaker |
| Navigacija: |
| AIS |
| Automatski pilot |
| Brzinomjer |
| Depthsounder |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Mjerač brzine vjetra |
| Nautičke karte |
| Propeler s 3 sklopive elise |
| Radar |
| Sigurnost: |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Generator |
| Grijanje |
| Inverter |
| Punjač akumulatora |
| Servisne baterije |
| Solarni paneli |
| USB sockets |
| Paluba: |
| 6 x Bokobrani |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) - CL290, 6 HP Motor |
| Hidraulički sustav podizanja gumenjaka |
| 4 x Konopi za privez |
| Pulpit sjedalo |
| Sidro s lancem - 20 kg, 75 m |
| Stol u kokpitu |
| Kuhinja: |
| Frižider - 300 L |
| Kuhalo |
| Intererijer: |
| El. WC |
| Električni ventilatori |
| Neizravno osvjetljenje u kabinama i salonu |
| Water Purifier |
| Zabava: |
| Fusion radio |
| TV antena |
| Unutarnji zvučnici |
| Vanjski zvučnici |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Sigurnost: | |
Prsluk za spašavanje (pojas za spašavanje) (dječji) 0€ po rezervaciji Besplatno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Električni vanbrodski motor 0€ po rezervaciji | ||
(Obvezni trošak) Transit log - Usluge baze 428€ po rezervaciji Standard: čišćenje, prijava, ronjenje, odjava, neograničeni WIFI, posteljina, set ručnika za posadu (1 x mali + 1 x veliki), vreće za smeće (1 x WC + 1 x kuhinjska), plinske boce, spremnici s pitkom vodom, električni vanbrodski motor, gorivo za vanbrodski motor, osnovne potrepštine za toalet (1 x papir + 1 x sapun), osnovne potrepštine za kuhinju (spužva, mokra krpa, 2 x kuhinjska krpa, deterdžent, sol, papar), ekskluzivna SMS upozorenja i vremenska prognoza, ACI Pomer vez, praćenje uživo i izvoz rute, 1 x SUP. | ||
(neobavezno) Dodatna naknada za Italiju 100€ tjedno Paket plovi do Italije | ||
(neobavezno) Dodatno čišćenje 248,5€ po usluzi + promjena posteljine, na upit | ||
(neobavezno) Gorivo mora biti plaćeno u cijelosti 50€ po usluzi | ||
(neobavezno) Hostesa 200€ dnevno + hrana Vlastita kabina | ||
(neobavezno) Kasni povratak u bazu 200€ po rezervaciji + ronioc, do 19h | ||
(neobavezno) Kasni povratak u bazu 400€ po rezervaciji + ronioc, nakon 19h | ||
(neobavezno) Rani ukrcaj 290€ po rezervaciji max. 3 jahte | ||
(neobavezno) Skiper 200€ dnevno + hrana Vlastita kabina | ||
(neobavezno) Upgrade Permit EXCLUSIVE 260€ po rezervaciji Exclusive: Transit log Standard + parking (maks. 3 automobila), 2 x SUP-a, roštilj - Magma plinski roštilj, čaše za vino, istarsko bijelo vino (2 boce), istarsko autohtono maslinovo ulje. | ||
(neobavezno) Usluga Parkinga 70€ tjedno 1 Auto | ||
(neobavezno) Usluga Parkinga 125€ tjedno 2 Auta | ||
(neobavezno) Usluga Parkinga 165€ tjedno 3 Auta | ||
(neobavezno) Usluga osiguranja depozita 378€ po rezervaciji + € 250 (deposit for EU citizens) for deposit of 4.000 € | ||