| Elektrika |
Akumulator
40 Kw
Klimatizacija
|
| Paluba |
Bimini top
Pomoćni čamac sa motorom
4.20m, 50HP
Roštilj
Vanjski/krmeni tuš
|
| Zabava |
Banana
inflatable, 2 pax
Donut
inflatable, 2 pax
Kajak
2 osobe
8
Oprema za ronjenje
Skije za vodu
Skije za vodu za djecu
2
Stand up paddle (SUP)
TV
2
Underwater scooter
Wakeboard
Wi-Fi Internet
|
| Proizvođač: | Fountaine Pajot |
| Broj kabina: | 4 |
| Zahodi: | 4 |
| Godina proizvodnje: | 2025. |
| Dužina: | 59 ft ( 18,78 m ) |
| Širina: | 31 ft ( 9,46 m ) |
| Gaz: | 5 ft ( 1,65 m ) |
| Motori: | 2 x Yanmar 150.0 HP |
| Brzina krstarenja: | 7.00 knots |
| Maksimalna brzina: | 9.00 knots |
| Maks. putnika: | Registered for 8 |