| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorni katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Fountaine Pajot |
| Godina proizvodnje: | 2025. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 12.2 m (40 ft) |
| Širina: | 6.0 m |
| Gaz: | 1.2 m |
| Broj kabina: | 3 |
| Ležajevi: | 6 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 6 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | IPS |
| Motor: | 2 x 370.0 HP (2 x 272,13 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 1400 l |
| Tank za vodu: | 450 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | 12.00 knot |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 4.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Mreza protiv komaraca |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| GPS chart ploter |
| Sigurnost: |
| Crni tank (tank za sanitarne vode) |
| Splav za spasavanje |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Akumulator - 12 V |
| Generator |
| Klimatizacija |
| Priključak za struju s obale |
| Paluba: |
| Brojač lanca sidrenog vitla |
| Električno sidreno vitlo |
| Hard Top Bimini |
| Hidraulična pasarela - Aft, 250 kg |
| Platforma za kupanje na hidraulično podizanje - 600 kg |
| Pomoćni čamac sa motorom - SUR 290 (20 HP) |
| Roštilj |
| Sidro s lancem |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| 2 x Frižider |
| Indukcijska ploča |
| Kava NESPRESSO aparat |
| Kuhalo |
| Kuhalo |
| Ledomat |
| Perilica suđa |
| Topla voda |
| Zamrzivač |
| Intererijer: |
| El. WC |
| Zabava: |
| TV |
| Unutarnji zvučnici |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: BAOT-ARIG95 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 20€ po kompletu | |
Dodatni ručnici 10€ po kompletu jedan veliki i jedan standardne veličine | |
| Sigurnost: | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 100€ po rezervaciji bez instalacije | |
| Paluba: | |
Vanbrodski motor 150€ tjedno 10 HP, na upit, ograničeno | |
| Zabava: | |
Banana 150€ tjedno | |
Donut 150€ tjedno | |
Seabob 200€ dnevno + deposit: 2000,00eur | |
Seabob 1.200€ tjedno + deposit: 2000,00eur | |
Skije za vodu 150€ tjedno | |
Stand up paddle (SUP) 120€ tjedno | |
Wakeboard 150€ tjedno s remenom i prslukom | |
Water tube 150€ tjedno s remenom i prslukom | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Troškovi baze 490€ po rezervaciji uključuje: administrativne troškove, završno čišćenje (iznutra i izvana), napunjene spremnike vode, posteljinu, 1 set ručnika / člana posade, neograničen WiFi, 1 parkirno mjesto | ||
(neobavezno) Hostesa 220€ dnevno €1540 per week | ||
(neobavezno) Kuhar 270€ dnevno €1890 per week | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 150€ po rezervaciji extra cleaning | ||
(neobavezno) Promjena rezervacije 150€ po rezervaciji ovisi o dostupnosti | ||
(neobavezno) Rani ukrcaj 250€ po rezervaciji ograničen | ||
(neobavezno) Skiper 270€ dnevno + hrana €1890 per week | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
23. 05. 2026. - 29. 05. 2026.
|
11.760€ | |
|
30. 05. 2026. - 12. 06. 2026.
|
13.440€ | |
|
13. 06. 2026. - 19. 06. 2026.
|
14.910€ | |
|
20. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
14.910€ | |
|
27. 06. 2026. - 03. 07. 2026.
|
15.540€ | |
|
04. 07. 2026. - 07. 08. 2026.
|
15.960€ | |
|
08. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
14.910€ | |
|
22. 08. 2026. - 28. 08. 2026.
|
13.440€ | |
|
29. 08. 2026. - 11. 09. 2026.
|
12.390€ | |
|
12. 09. 2026. - 18. 09. 2026.
|
10.290€ | |
|
19. 09. 2026. - 31. 12. 2026.
|
9.030€ | |