| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Jeanneau |
| Godina proizvodnje: | 2016. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 15.75 m (51 ft) |
| Širina: | 4.69 m |
| Gaz: | 2.28 m |
| Broj kabina: | 5 |
| Ležajevi: | 10 + 1 + 1 |
| Zahodi: | 3 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 11 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | 2020. |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | 2 kormilarska kola (timuna) |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 75.05 HP (1 x 55,20 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Godina proizvodnje motora: | 2016 |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 240 l |
| Tank za vodu: | 615 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
| Oznake: |
Croatia
|
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Napomena: | Novi Bimini 2026 |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| 10 x Deke |
| 10 x Jastuci |
| Jastuci u kokpitu |
| 10 x Posteljina |
| Jedrilje: |
| 4 x Winch |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| CRO zastava |
| 2 x Compass |
| Dalekozor |
| GPS |
| GPS chart plotter - cockpit |
| LED navigacijska svjetla |
| Navigacijski pribor |
| Pramčani propeler |
| Radar reflektor |
| Tridata |
| Trokuti |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Baterijska lampa |
| Crni tank (tank za sanitarne vode) |
| Komplet prve pomoći |
| Protupožarna deka |
| Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Rog (truba) za maglu |
| Set alata |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Bojler |
| DSC station |
| Grijanje |
| Priključak 220 V |
| Pumpa za šantinu (kaljužnu pumpu) - Elekrična |
| Punjač akumulatora |
| 4 x Servisne baterije |
| Utičnica 220V, 12 V |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Bokobrani |
| Bočna špring bitva |
| Crijevo za vodu |
| Električno sidreno vitlo |
| Krmene ljestve |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Platforma za kupanje |
| Pomoćni čamac sa motorom |
| Rail openings both sides |
| Sidro s lancem |
| Sprayhood |
| Stol u kokpitu |
| Tikovina u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Deterđent za suđe |
| Dodatna plinska boca |
| Frižider |
| Ice box |
| Kuhalo |
| Kuhinjski pribor |
| Mikrovalna pećnica |
| Moka |
| Pećnica |
| Plinske boce |
| Posuđe |
| Sudoper |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| Električni ventilatori |
| Kreveti na kat |
| LED unutrašnja svjetla |
| Sapun |
| Toaletni papir |
| Vješalice za odjeću |
| Zahodska četka |
| Zabava: |
| DVD player |
| Radio CD mp3 player |
| Radio CD player, USB, Bluetooth |
| Unutarnji zvučnici |
| Vanjski zvučnici |
| Wi-Fi Internet |
| Dodatno: |
| Zastava |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Bank za punjenje 90€ tjedno 60,00 € / 90,00 € sa solarom | |
Dodatni ručnici 10€ tjedno / po osobi Towels (1 big + 1 small) (pp, per week) | |
| Sigurnost: | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 80€ po rezervaciji bez postavljanja | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 150€ po rezervaciji s postavljanjem | |
| Elektrika: | |
Prijenosna klima 60€ tjedno | |
| Paluba: | |
Ljestve za ukrcaj pasa 60€ tjedno | |
Roštilj 50€ tjedno | |
Vanbrodski motor 110€ tjedno REMINGO | |
Vanbrodski motor 110€ tjedno petrol | |
Vanbrodski motor 1 110€ tjedno Električni 2 KW | |
Vanbrodski motor 2 110€ tjedno Električni 3 KW | |
| Zabava: | |
Floating mats 100€ tjedno | |
Kajak 100€ tjedno | |
LibertyKite 250€ tjedno LibertyKite 10m² | |
LibertyKite 450€ tjedno LibertyKite 20m² | |
Oprema za ronjenje 15€ tjedno | |
Platforma za plivanje na napuhavanje 100€ po rezervaciji 150x200 | |
Plutajuća viseća mreža za vodu 100€ tjedno | |
Prijenosni hladnjak 50€ po rezervaciji Portable fridge 36 l | |
Prijenosni hladnjak 70€ po rezervaciji | |
Stand up paddle (SUP) 100€ tjedno | |
Underwater scooter 100€ tjedno Subnado | |
Underwater scooter 150€ tjedno Subnado MAX | |
Underwater scooter 170€ tjedno Mixpro | |
XTRAMARINE Catamaran 350€ tjedno | |
XTRAMARINE Catamaran 450€ tjedno | |
eFoil 600€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Transit log - Usluge baze 450€ po rezervaciji završno čišćenje, posteljina, plin | ||
(neobavezno) Edukacija 200€ po satu Easy start (obuka manevriranja - isprobajte brod s našim instruktorom i upoznajte se s njegovim specifičnostima prije nego što sami krenete jedriti)) | ||
(neobavezno) Hostesa 150€ dnevno + hrana plaćanje isključivo u gotovini | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 100€ tjedno moguće platiti: bankovnim transferom, kreditnom karticom ili gotovinom | ||
(neobavezno) Nepovratni deposit/ osiguranje 350€ tjedno + 400 REFUNDABLE DEPOSIT | ||
(neobavezno) Rani ukrcaj 120€ po rezervaciji At 15:00h | ||
(neobavezno) Rani ukrcaj 240€ po rezervaciji At 13:00h | ||
(neobavezno) Skiper 200€ dnevno + hrana plaćanje isključivo u gotovini | ||
(neobavezno) WI-FI Internet veza na brodu 15€ tjedno 30 GB | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
23. 05. 2026. - 29. 05. 2026.
|
3.000€ | |
|
30. 05. 2026. - 05. 06. 2026.
|
3.200€ | |
|
06. 06. 2026. - 12. 06. 2026.
|
3.400€ | |
|
13. 06. 2026. - 19. 06. 2026.
|
3.600€ | |
|
20. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
4.100€ | |
|
27. 06. 2026. - 03. 07. 2026.
|
4.100€ | |
|
04. 07. 2026. - 10. 07. 2026.
|
4.100€ | |
|
11. 07. 2026. - 17. 07. 2026.
|
4.100€ | |
|
18. 07. 2026. - 24. 07. 2026.
|
4.400€ | |
|
25. 07. 2026. - 31. 07. 2026.
|
4.500€ | |
|
01. 08. 2026. - 07. 08. 2026.
|
4.500€ | |
|
08. 08. 2026. - 14. 08. 2026.
|
4.500€ | |
|
15. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
4.500€ | |
|
22. 08. 2026. - 28. 08. 2026.
|
4.300€ | |
|
29. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
3.900€ | |
|
05. 09. 2026. - 11. 09. 2026.
|
3.900€ | |
|
12. 09. 2026. - 18. 09. 2026.
|
3.900€ | |
|
19. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
2.700€ | |
|
26. 09. 2026. - 02. 10. 2026.
|
2.500€ | |
|
03. 10. 2026. - 09. 10. 2026.
|
2.300€ | |
|
10. 10. 2026. - 16. 10. 2026.
|
2.250€ | |
|
17. 10. 2026. - 23. 10. 2026.
|
2.000€ | |
|
24. 10. 2026. - 30. 10. 2026.
|
2.000€ | |
|
31. 10. 2026. - 06. 11. 2026.
|
2.000€ | |
|
07. 11. 2026. - 13. 11. 2026.
|
2.000€ | |
|
14. 11. 2026. - 20. 11. 2026.
|
2.000€ | |
|
21. 11. 2026. - 27. 11. 2026.
|
2.000€ | |
|
28. 11. 2026. - 04. 12. 2026.
|
2.000€ | |
|
05. 12. 2026. - 11. 12. 2026.
|
2.000€ | |
|
12. 12. 2026. - 18. 12. 2026.
|
2.000€ | |
|
19. 12. 2026. - 25. 12. 2026.
|
2.000€ | |
|
26. 12. 2026. - 31. 12. 2026.
|
2.000€ | |