| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna brodica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | NUVA YACHTS |
| Godina proizvodnje: | 2025. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 5.99 m (20 ft) |
| Širina: | 2.49 m |
| Gaz: | 0.74 m |
| Broj kabina: | 1 |
| Ležajevi: | 2 |
| Zahodi: | 0 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 2 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Vrsta pogona: | Izvanbrodski motor |
| Motor: | 1 x 150.0 HP (1 x 110,33 kW) |
| Proizvođač motora: | Mercury |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 120 l |
| Tank za vodu: | 55 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 2.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Madraci za sunčanje |
| Navigacija: |
| Compass |
| GPS chart ploter - Simrad GO 7 Display with sonar and engine connections |
| Elektrika: |
| Akumulator |
| USB sockets |
| Paluba: |
| Anchor swivel |
| Bimini top |
| Električno sidreno vitlo |
| Platforma za kupanje |
| Sidro - 6 kg Anchor with chain and 30 m rope |
| Stol u kokpitu - foldable |
| Tikova paluba - flexiteak |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Zabava: |
| Radio - FM with Bluetooth + 2 speakers on deck |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: PITT-NONA85 |