| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna jahta |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Sessa Marine |
| Godina proizvodnje: | 2007. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 16.0 m (52 ft) |
| Širina: | 4.5 m |
| Gaz: | 1.17 m |
| Broj kabina: | 3 |
| Ležajevi: | 6 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 6 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 775.0 HP (2 x 570,01 kW) |
| Proizvođač motora: | Volvo |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 2000 l |
| Tank za vodu: | 600 l |
| Potrošnja goriva: | 200.00 l/h |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | 25.00 knot |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 5.000€ |
| Certifikati |
|---|
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | Boat can be returned for check-out on Saturday morning so client can enjoy last night in some of nearby islands or beautiful town of Skradin next to Krka waterfalls national park, which is close to our base. More info can be provided from charter operator. |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Posteljina |
| Ručnici |
| Jedrilje: |
| 2 x Winch - STERN, QUICK |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Brzinomjer - TRIDATA RAYMARINE |
| Dalekozor |
| Depthsounder - TRIDATA RAYMARINE |
| GPS chart ploter - E 120 RAYMARINE, 2GB NAVIONICS |
| Harbour guides |
| Krmeni propeler |
| Nautičke karte |
| Navigacijski pribor |
| Pramčani propeler |
| Radar |
| Sigurnost: |
| 4 x Aparat za gašenje požara - DRY POWDER 1 KG, FM 200 |
| 3 x Baklja |
| Baterijska lampa |
| Crni tank (tank za sanitarne vode) - 180L |
| 2 x Dimna kutija |
| Horseshoe lifebuoy (potkova za spašavnje) |
| Komplet prve pomoći |
| Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) - 4+4 |
| Rog (truba) za maglu |
| Splav za spasavanje - ARIMAR EUROPE, 8 pax, 14028050, SOFT PACK |
| VHF radio stanica - RAY 240 |
| Vesla |
| Elektrika: |
| Generator - MASE 6,5 KW |
| Grijanje |
| Klimatizacija - WEBASTO, sve kabine |
| Priključak 220 V |
| Paluba: |
| Bokobrani - 6+3+1 |
| Crijevo za vodu |
| Električno sidreno vitlo - QUICK |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) - ZODIAC CADET 260, Z11367, 3+1 |
| Hard Top Bimini |
| 2 x Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Impeller, V-belt, oilfilter |
| 6 x Konopi za privez - 18 M |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Plastična kanta |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) |
| Pumpa za gumenjak (pomoćni čamac) |
| Ručice vinča |
| Sidro - TREFOIL, 21 kg |
| Sidro s lancem - 50m, 10mm |
| Sidro sa konopom - 50m |
| Stol u kokpitu |
| Tikova paluba |
| Vanbrodski motor - YAMAHA 9,9, 4 STROKE |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Četka za palubu |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhalo |
| Pećnica |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| Ključevi plovila |
| Zabava: |
| DVD player - SONY |
| Radio - SONY, AUX |
| TV - SHARP |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: NCPM-SABI83 |
| Cjenik |
|---|