| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Lagoon-Bénéteau |
| Godina proizvodnje: | 2007. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 13.61 m (44 ft) |
| Širina: | 7.7 m |
| Gaz: | 1.3 m |
| Broj kabina: | 4 + 1 |
| Ležajevi: | 8 + 2 + 1 |
| Zahodi: | 4 + 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 12 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | classic/standard |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | 2 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 40.0 HP (2 x 29,42 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 900 l |
| Tank za vodu: | 650 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Deke |
| Jastuci |
| Posteljina |
| Jedrilje: |
| Električna vitla |
| Lazy jacks |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Compass |
| Dubinomjer |
| GPS chart ploter |
| Log |
| Mjerač brzine vjetra |
| Nautičke karte |
| Peljar |
| Radar |
| Ručni/prijenosni kompas |
| Trokuti |
| Šestar, nautička karta |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Horseshoe lifebuoy (potkova za spašavnje) |
| Inflatable life raft |
| Komplet prve pomoći |
| Plutajuće svjetlo |
| Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Rezervni dijelovi |
| Rog (truba) za maglu |
| Search light |
| Set alata |
| Sigurnosni remen |
| Splav za spasavanje |
| VHF radio stanica |
| Znakovi opasnosti |
| Elektrika: |
| Generator |
| Grijanje |
| Paluba: |
| Bimini top |
| 6 x Bokobrani |
| Električno sidreno vitlo |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Jarbolna sjedalica s vrećom |
| Konopi za privez |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Sprayhood |
| Stol u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| 3 x Frižider |
| Kuhalo |
| Kuhinjski pribor |
| Mikrovalna pećnica |
| Pećnica |
| 2 x Plinske boce |
| Topla voda |
| Zamrzivač |
| Intererijer: |
| Barometar |
| Električni ventilatori u kabinama |
| Sat |
| Zabava: |
| DVD player |
| LCD TV + DVD |
| Radio CD player |
| TV |
| Vanjski zvučnici |
| Cjenik |
|---|