| Elektrika |
Generator
Klimatizacija
U svim zatvorenim prostorima
|
| Paluba |
Tender
6,5m, 175HP
Tikova paluba
|
| Zabava |
Jet Ski
2
Kayak single
Oprema za ribolov
6
Oprema za ronjenje
Ringo
Seabob
Skije za vodu
Skije za vodu za djecu
4
Stand up paddle (SUP)
Wakeboard
Water tube
|
| Proizvođač: | Unknown |
| Broj kabina: | 6 |
| Zahodi: | 6 |
| Godina proizvodnje: | 2019. |
| Dužina: | 147 ft ( 45,00 m ) |
| Širina: | 27 ft ( 8,36 m ) |
| Gaz: | 7 ft ( 2,40 m ) |
| Motori: | 2 x Cummins 450.0 HP |
| Brzina krstarenja: | 9.00 knots |
| Maksimalna brzina: | 11.00 knots |
| APA (Advance Provisioning Allowance) | 30% Cjenička cijena bez PDV-a |
| 30% naknade za najam Za pokrivanje sljedećih troškova, ali ne ograničavajući se na: gorivo za glavne motore i generatore; gorivo za opremu za tendere i vodene sportove; gorivo za osobna plovila*; hrana i piće za Charter Party; lučke pristojbe; ulazi u nacionalne parkove i parkove prirode; naknade brodarima; carinske pristojbe i licence za čarter ako se krstari Crnom Gorom i drugi troškovi za usluge koje je Zakupac zatražio tijekom čartera kao što su, ali ne ograničavajući se na troškove najma ili kupnje bilo koje posebne opreme postavljene na brod na zahtjev Zakupca; obalni prijevoz; izlete i popratne aktivnosti (ronjenje, big game fishing, rafting…). | |
| Naknada u bazi | Cijena na upit |
| Napojnica | Cijena na upit |
| industrijski standard iznosi 5% do 15% osnovne stope najma, dane u Charterers-u diskrecija | |
| National parks permit | Cijena na upit |
| Transfer | Cijena na upit |