| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Dufour Yachts |
| Godina proizvodnje: | 2025. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 15.29 m (50 ft) |
| Širina: | 4.85 m |
| Gaz: | 2.35 m |
| Broj kabina: | 5 + 1 |
| Ležajevi: | 10 + 1 + 1 |
| Zahodi: | 3 + 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 12 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | Saildrive |
| Motor: | 2 x 80.0 HP (2 x 58,84 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 250 l |
| Tank za vodu: | 530 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 0€ |
| Certifikati |
|---|
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Mreza protiv komaraca |
| Posteljina i ručnici |
| Jedrilje: |
| Električna vitla |
| Lazy bag |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Dubinomjer |
| GPS chart ploter |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Kompletna oprema za navigaciju |
| Nautičke karte |
| Pramčani propeler |
| Propeler s 4 sklopive elise |
| Radar |
| Wind/speed/depth instruments |
| Sigurnost: |
| Crni tank (tank za sanitarne vode) |
| Komplet prve pomoći |
| 12 x Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Signalne rakete i baklje |
| Sigurnosna oprema |
| Sigurnosni remen |
| VHF radio stanica |
| Znakovi opasnosti |
| Elektrika: |
| Desalinizator |
| Generator |
| Grijanje |
| Inverter |
| Klimatizacija |
| Priključak 220 V |
| Pumpa za šantinu (kaljužnu pumpu) - Elekrična |
| Punjač akumulatora |
| Strujni kabel |
| Utičnica 220V |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Bokobrani |
| Električno sidreno vitlo |
| Frizider u kokpitu |
| Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Kanistar za gorivo |
| Krmene ljestve |
| Platforma za kupanje |
| Pumpa za šantinu (kaljužna pumpa) - Mehanička |
| Roštilj |
| Sidro s lancem |
| Sprayhood |
| Stol u kokpitu |
| Svjetla na palubi |
| Svjetlo u kokpitu |
| Tikovina u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| 2 x Frižider |
| Kuhinjski pribor |
| Plinske boce |
| Spremnik za vina |
| Topla voda |
| Zamrzivač |
| Intererijer: |
| Konvertibilni stol u salonu |
| Zabava: |
| Fusion radio |
| Vanjski zvučnici |
| Wi-Fi Internet |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatni ručnici i posteljina 12€ po kompletu Extra set of bedlinen and towels for second week | |
| Jedrilje: | |
Code Zero 250€ tjedno | |
| Sigurnost: | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 250€ tjedno | |
| Zabava: | |
Hammock 40€ tjedno | |
Kajak 180€ tjedno | |
Morski skuter 250€ tjedno | |
Oprema za ronjenje 20€ po osobi | |
Radio 30€ tjedno | |
Stand up paddle (SUP) 150€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Carefree package 700€ po rezervaciji Završno čišćenje, posteljina i ručnici, osiguranje sigurnosnog depozita, dinghy, vanbrodski motor, gorivo za pomoćni čamac i puna rezervna kanistra goriva, dvije pune plinske boce za kuhinju, boravišna pristojba, paket dobrodošlice s osnovnim potrepštinama, besplatni Wi-Fi | ||
(neobavezno) Dodatno čišćenje 320€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Hostesa 1.330€ Tjedno + hrana | ||
(neobavezno) Nabava namirnica 80€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Rani ukrcaj 250€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Skiper 1.400€ Tjedno + hrana | ||