| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Bénéteau |
| Godina proizvodnje: | 2013. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 15.36 m (50 ft) |
| Širina: | 4.82 m |
| Gaz: | 2.0 m |
| Broj kabina: | 5 + 1 |
| Ležajevi: | 10 + 2 + 1 |
| Zahodi: | 3 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 13 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | 2025. |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | 2020. |
| Način upravljanja: | 2 kormilarska kola (timuna) |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 75.0 HP (1 x 55,16 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 235 l |
| Tank za vodu: | 565 l |
| Potrošnja goriva: | 7.00 l/h |
| Maksimalna brzina: | 8.00 knot |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 2.500€ |
| Certifikati |
|---|
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | Boat can be returned for check-out on Saturday morning so client can enjoy last night in some of nearby islands or beautiful town of Skradin next to Krka waterfalls national park, which is close to our base. More info can be provided from charter operator. |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Posteljina |
| Ručnici |
| Jedrilje: |
| Električna vitla |
| Spinnaker bum (tangun) |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Brzinomjer - Raymarine I 70 |
| Dalekozor |
| Dubinomjer - Raymarine I 70 |
| GPS chart plotter - cockpit - Raymarine A75 |
| Harbour guides - ENG; HR |
| Nautičke karte - 1+1 set |
| Navigacijski pribor |
| Pramčani propeler |
| Propeler s 3 lopatice |
| Radar reflektor |
| Sigurnost: |
| 2 x Aparat za gašenje požara - 3kg |
| Baterijska lampa |
| 3 x Crni tank (tank za sanitarne vode) |
| Horseshoe lifebuoy (potkova za spašavnje) |
| Komplet prve pomoći |
| Pomoćno rudo kormila - argola |
| 12 x Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Rog (truba) za maglu |
| Signalne rakete i baklje - 3 od svake |
| 12 x Sigurnosni remen |
| Splav za spasavanje |
| VHF radio stanica - Raymarine |
| Vatrogasna sjekira |
| Vesla |
| Elektrika: |
| Generator - Fischer Panda 3,5 kW |
| Grijanje |
| Klimatizacija - Uflex |
| Priključak 220 V |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Black ball |
| Black conus |
| Bokobrani |
| Crijevo za vodu |
| Električno sidreno vitlo - Lewmar |
| Glavno sidro |
| Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Impeler |
| 5 x Konopi za privez - 4x18 m, 1 x 50 m |
| Krmene ljestve |
| Olujno sidro (zavlačno sidro) |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Plastična kanta |
| Pomoćni čamac sa motorom |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) |
| Pumpa za gumenjak (pomoćni čamac) |
| 2 x Ručice vinča |
| Sidro s lancem - 50m |
| Sidro sa konopom - 50m |
| Sprayhood |
| Stol u kokpitu |
| Tikovina u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Četka za palubu |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| Barometar |
| Ključevi plovila |
| Sat |
| Zabava: |
| Radio CD mp3 player + USB |
| TV + DVD |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: NCPM-PIKA45 |
| Cjenik |
|---|