| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna jahta |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Odysseya Yachts |
| Godina proizvodnje: | 2023. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 11.98 m (39 ft) |
| Širina: | 3.5 m |
| Gaz: | 0.65 m |
| Broj kabina: | 3 |
| Ležajevi: | 6 + 2 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 8 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 110.0 HP (1 x 80,91 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 350 l |
| Tank za vodu: | 215 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
| Osiguranje od odgovornosti prema trećim osobama : | 2.500.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Navigacija: |
| AIS |
| Automatski pilot |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Navigacijski pribor - Raymarine VHV Ray63 with GPS and AIS receiver + Raymarine Axiom 9RV with 3D sensor |
| Pramčani propeler - 4,4 kW (Side Power SE 80 duo propeller) + 2,2 kW (Side Power SE 40) - bow + stern |
| Wind/speed/depth instruments |
| Sigurnost: |
| Sigurnosna oprema |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Grijanje - Webasto |
| Klimatizacija |
| Priključak 220 V |
| Solarni paneli - PHOTOVOLTAIC |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Električno sidreno vitlo |
| Flybridge |
| Stol u kokpitu |
| Tikovina u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhinjski pribor |
| Ledomat |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| El. WC |
| Zabava: |
| LED TV |
| Podvodna svjetla |
| Radio CD mp3 player |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: PITT-CARP16 |
| Linija plovila |
|---|