| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Dufour Yachts |
| Godina proizvodnje: | 2022. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 14.7 m (48 ft) |
| Širina: | 8.0 m |
| Gaz: | 1.3 m |
| Broj kabina: | 5 + 1 |
| Ležajevi: | 10 + 1 + 1 |
| Zahodi: | 5 + 1 |
| Tuševi: | 5 |
| Maks. putnika: | Registrirano za 12 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | samopreletni flok |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 60.0 HP (2 x 44,13 kW) |
| Proizvođač motora: | Volvo |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 750 l |
| Tank za vodu: | 690 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | Bijela |
| Sigurnosni depozit: | 3.500€ |
| Osiguranje od odgovornosti prema trećim osobama : | 7.750.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Napomena: | Ljubimci nisu dopušteni. First and last night in the home port is included in the price. Every other night spent in the home port needs to be paid by guest according to the current price list of the marina. |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Jastuci za sunčanje |
| Jedrilje: |
| Električna vitla - genoa |
| Lazy bag |
| Navigacija: |
| AIS |
| Automatski pilot |
| GPS chart ploter - Raymarine |
| Harbour guides |
| Kompozitna kormila |
| Logge/Lot/Speed/Wind |
| Nautičke karte i vodič |
| Navigacijski pribor |
| Parallel ruler |
| Radar reflektor |
| Ručni/prijenosni kompas |
| Spyglass |
| Tridata |
| Windex |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Baterijska lampa |
| Bova za spašavanje sa svjetlom |
| Komplet prve pomoći |
| Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Rezač žice |
| Rog (truba) za maglu |
| Set alata |
| Splav za spasavanje |
| VHF radio stanica |
| Znakovi opasnosti |
| Elektrika: |
| Generator |
| Grijanje |
| Inverter |
| Klimatizacija |
| Priključak 220 V |
| Punjač akumulatora |
| USB sockets |
| Paluba: |
| Anchor swivel |
| Bimini top |
| Black ball |
| Black conus |
| Bokobran okrugli |
| Bokobrani |
| Crijevo za vodu |
| Daljinski upravljač za sidreno vitlo s brojacem lanca na kormilu |
| Debeli konop |
| Električno sidreno vitlo |
| Glavno sidro |
| Grill u kokpitu |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Impeller, V-belt, oilfilter |
| Jarbolna sjedalica s vrećom |
| Kanistar za gorivo |
| Kanister za vodu |
| Konopi za privez |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Plastična kanta |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) |
| Pumpa za gumenjak (pomoćni čamac) |
| Repair box for dinghy |
| Sidreni konop |
| Stol u kokpitu |
| Stolice |
| Tikovina u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| 2 x Frižider - + freezer |
| Kuhinjski pribor |
| Mašina za kavu |
| Plinske boce |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| 5 x El. WC |
| Električni ventilatori u kabinama |
| Sat |
| Zabava: |
| Radio |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: PITT-DREA63 |
| Linija plovila |
|---|