| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Lagoon-Bénéteau |
| Godina proizvodnje: | 2017. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 11.74 m (39 ft) |
| Širina: | 6.79 m |
| Gaz: | 1.22 m |
| Broj kabina: | 4 + 2 |
| Ležajevi: | 8 + 2 + 2 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | 2 |
| Maks. putnika: | Registrirano za 12 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | classic/standard |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | 2 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 45.0 HP (2 x 33,10 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 400 l |
| Tank za vodu: | 600 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
| Osiguranje od odgovornosti prema trećim osobama : | 7.750.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Napomena: | Ljubimci nisu dopušteni. First and last night in the home port is included in the price. Every other night spent in the home port needs to be paid by guest according to the current price list of the marina. |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Jedrilje: |
| Lazy bag |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| GPS chart ploter |
| Harbour guides |
| Kompozitna kormila |
| Logge/Lot/Speed/Wind |
| Nautičke karte i vodič |
| Radar reflektor |
| Spyglass |
| Tridata |
| Windex |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Baterijska lampa |
| Bova za spašavanje sa svjetlom |
| Komplet prve pomoći |
| Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Rezač žice |
| Rog (truba) za maglu |
| Splav za spasavanje |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Električno podizanje za nagibna vrata |
| Klimatizacija - NEW 2025 with shore power 220 V |
| Priključak 220 V |
| Punjač akumulatora |
| Solarni paneli - PHOTOVOLTAIC / 120W |
| USB sockets |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Black ball |
| Black conus |
| Bokobrani |
| Crijevo za vodu |
| Električno sidreno vitlo |
| Glavno sidro |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Impeller, V-belt, oilfilter |
| Konopi za privez |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Plastična kanta |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) |
| Pumpa za gumenjak (pomoćni čamac) |
| Repair box for dinghy |
| Sidreni konop |
| Sprayhood |
| Stol u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider - Freezer 12V (100L) / Refrigerator 130L |
| Kuhinjski pribor |
| Plinske boce |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| Električni ventilatori u kabinama - and in saloon |
| Sat |
| Spuštajući stol u salonu |
| Zabava: |
| Radio |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: PITT-AMAZ41 |
| Linija plovila |
|---|