| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Lagoon-Bénéteau |
| Godina proizvodnje: | 2025. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 15.35 m (51 ft) |
| Širina: | 8.1 m |
| Gaz: | 1.4 m |
| Broj kabina: | 6 + 2 |
| Ležajevi: | 12 + 2 + 2 |
| Zahodi: | 4 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 12 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 80.0 HP |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 1040 l |
| Tank za vodu: | 830 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.500€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Posteljina |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Nautičke karte i vodič |
| Peljar |
| Pramčani propeler |
| Tridata |
| Sigurnost: |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Desalinizator - 100l/h |
| Generator |
| Grijanje |
| Klimatizacija |
| Punjač akumulatora |
| Paluba: |
| Bimini top - Flybridge tvrdi krov |
| Frizider u kokpitu - 80l |
| Hladnjak na flybridgeu - 20l |
| Platforma za kupanje - Hidraulična platforma za kupanje |
| Pomoćni čamac sa motorom - Motor HIGHFIELD 340 + 20KS motor |
| Stol u kokpitu |
| Tikovina u kokpitu - Tikovina na stražnjem i prednjem kokpitu, tikovina na krmenoj platformi i na flybridgeu i stepenicama flybridgea |
| Vanbrodski motor 2,5 KS |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider - 200l u kuhinji + 130l dodatni hladnjak u salonu |
| Kuhalo |
| Kuhinjski pribor |
| Ledomat - u kokpitu |
| Mašina za kavu |
| Perilica suđa |
| Pećnica |
| Topla voda |
| Zamrzivač - u kuhinji - 100l |
| Intererijer: |
| 4 x El. WC |
| Električni ventilatori - u kabinama i salonu |
| Konvertibilni stol u salonu |
| Zabava: |
| FUSION sound sistem - Fusion APOLLO zvučni sustav MS-RA 670 sa 6 zvučnika u salonu i kokpitu |
| TV |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: CROY-MAES10 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 15€ po kompletu | |
Ručnici 8€ po kompletu 2 kom/set (1 x 50x100cm + 1 x 70x140cm) | |
Ručnici za plažu 8€ po komadu | |
| Sigurnost: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 20€ po rezervaciji Najam bez montaže | |
| Paluba: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) RIB 3,6 s konzolom + 20 KS 790€ tjedno + podizanje depozita 500 € | |
(Podložno provjeri dostupnosti) RIB 4,6m s konzolom + 60 KS vanbrodski 1.290€ tjedno + podizanje depozita 800 € | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Roštilj 180€ tjedno prijenosni gril | |
| Zabava: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Donut 50€ tjedno | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Električni romobil 120€ tjedno Xiaomi Electric Scooter 4 Lite (2nd Gen) | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Jet Ski SEA-DOO Spark 980€ tjedno uvećanje depozita + 600 EUR | |
JetBoard 2.200€ tjedno Awake | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Kajak 150€ tjedno 2 osobe | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Oprema za ronjenje 10€ tjedno | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Plutajuća viseća mreža za vodu 220€ tjedno Partyzone | |
Seabob 1.000€ tjedno Seabob F5 | |
Seabob 1.200€ tjedno Seabob F5S | |
Seabob 1.300€ tjedno Seabob F9 | |
Seabob 1.500€ tjedno Seabob F9S | |
Seabob 1.500€ tjedno Seabob F5SR | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Stand up paddle (SUP) 120€ tjedno | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Wakeboard 50€ tjedno | |
eFoil 2.000€ tjedno Loft Foil / Awake Vinga | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Charter pack 680€ po rezervaciji uključuje završno čišćenje, posteljinu, osnovne toaletne potrepštine, kupaonske ručnike, ručnike za plažu, RIB/gumenjak + vanbrodski motor, Wi-Fi 20GB, 2 x set za ronjenje | ||
(Obvezni trošak) Vanbrodski motor 0€ po rezervaciji Besplatno za rezervacije u svibnju | ||
(neobavezno) Fleksibilna rezervacija 7% po rezervaciji omogućuje vam otkazivanje ili ponovno rezerviranje najma do 30 dana prije ukrcaja bez posebnog razloga. Možete besplatno rasporediti odmor za neograničeni broj puta ili upotrijebiti kreditnu knjižicu ako niste sigurni u nove datume najma. | ||
(neobavezno) Hostesa 260€ dnevno + hrana + own cabin | ||
(Podložno provjeri dostupnosti) Kasni iskrcaj 350€ po rezervaciji Subotom do 10h | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 150€ po rezervaciji Mali ili srednji kućni ljubimac do 25 kg | ||
(neobavezno) Nabava namirnica Cijena na upit na zahtjev | ||
(neobavezno) Naknada za one way 480€ po rezervaciji Seg - Bio / Bio - Seg | ||
(neobavezno) Naknada za one way 550€ po rezervaciji Seg - Du / Du - Seg | ||
(Podložno provjeri dostupnosti) Rani ukrcaj 250€ po rezervaciji Subotom od 13 do 14 sati. | ||
(neobavezno) Skiper 280€ dnevno + hrana + vlastita kabina | ||
(Podložno provjeri dostupnosti) Usluga Parkinga 70€ tjedno Po automobilu/tjedan - parkirno mjesto unutar Marine Baotić, može se naručiti unaprijed i platiti u našoj poslovnici (ograničena dostupnost) | ||