| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna jahta |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Bénéteau |
| Godina proizvodnje: | 2025. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 13.43 m (42 ft) |
| Širina: | 4.2 m |
| Gaz: | 1.15 m |
| Broj kabina: | 3 |
| Ležajevi: | 5 + 2 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 7 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 319.51 HP (2 x 235,00 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 1170 l |
| Tank za vodu: | 400 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | Bijela |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Docking camera |
| GPS chart ploter |
| Krmeni propeler |
| Mjerač brzine vjetra |
| Pramčani propeler |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Search light |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| 12V utičnica - u cockpitu |
| Generator - 8,5 KVA - 220 V / 50 Hz + cocon |
| Inverter - (2 KVA) |
| Klimatizacija - 48 kBTU |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Davit |
| Flybridge |
| Foredeck sunbathing area |
| Hladnjak na flybridgeu - 40 L |
| Konopi za privez |
| Roštilj - 230V 50HZ, flying bridge |
| Sklopivi stol u kokpitu - +2 sklopive fotelje |
| Tikova paluba |
| Tikovina u kokpitu |
| Kuhinja: |
| Kuhalo |
| Pećnica |
| Intererijer: |
| Upholstery |
| Zabava: |
| TV - u salonu |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: EURO-SWIF42 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 12€ po kabini | |
Ručnici 8€ po kompletu (2 towels size 50 x 100, 1 towel size 70 x 140 / per person) | |
| Sigurnost: | |
Samonapuhavajući prsluk 15€ tjedno / po osobi | |
| Paluba: | |
Vanbrodski motor 80€ tjedno +fuel (5L) | |
| Zabava: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Stand up paddle (SUP) 80€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Base costs 400€ po rezervaciji Check in-out, završno čišćenje, vanbrodski motor, ronioc na check outu, plin, posteljina po osobi na popisu posade, 2x ručnici po osobi | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 150€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Noćenje na plovilu 200€ po rezervaciji depending on availability | ||
(neobavezno) Prioritetni ukrcaj 200€ po rezervaciji check in between 13:00 - 14:00h. Limited offer, max 5 boats per Saturday | ||
(neobavezno) Usluga osiguranja depozita 360€ po rezervaciji Nepovratni depozit može se kupiti na licu mjesta po cijeni od ca. 12% ukupnog depozita za prvu i drugu sedmicu. Za čartere koji traju tri ili više tjedana, potrebno je kupiti novu policu osiguranja depozita. Molimo imajte na umu da osiguranje depozita ne pokriva začepljene toalete, crne tankove ili nedostatak goriva. Stoga je povratni dio depozita obavezan: 2000 EUR (plaćanje u gotovini ili kreditnom karticom). | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
23. 05. 2026. - 29. 05. 2026.
|
6.800€ | |
|
30. 05. 2026. - 05. 06. 2026.
|
7.400€ | |
|
06. 06. 2026. - 12. 06. 2026.
|
7.400€ | |
|
13. 06. 2026. - 19. 06. 2026.
|
7.800€ | |
|
20. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
8.400€ | |
|
27. 06. 2026. - 03. 07. 2026.
|
9.080€ | |
|
04. 07. 2026. - 10. 07. 2026.
|
9.080€ | |
|
11. 07. 2026. - 17. 07. 2026.
|
9.080€ | |
|
18. 07. 2026. - 24. 07. 2026.
|
9.800€ | |
|
25. 07. 2026. - 31. 07. 2026.
|
9.800€ | |
|
01. 08. 2026. - 07. 08. 2026.
|
9.800€ | |
|
08. 08. 2026. - 14. 08. 2026.
|
9.800€ | |
|
15. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
9.800€ | |
|
22. 08. 2026. - 28. 08. 2026.
|
8.400€ | |
|
29. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
8.400€ | |
|
05. 09. 2026. - 11. 09. 2026.
|
7.400€ | |
|
12. 09. 2026. - 18. 09. 2026.
|
7.400€ | |
|
19. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
5.800€ | |
|
26. 09. 2026. - 02. 10. 2026.
|
5.800€ | |
|
03. 10. 2026. - 09. 10. 2026.
|
5.800€ | |
|
10. 10. 2026. - 16. 10. 2026.
|
5.800€ | |
|
17. 10. 2026. - 23. 10. 2026.
|
5.800€ | |
|
24. 10. 2026. - 31. 12. 2026.
|
5.800€ | |