| Udobnost |
Jastuci u kokpitu
Jastuci za sunčanje
jastuci za sunčanje za prednji kokpit i flybridge
Posteljina
|
| Jedrilje |
Električni podizač jedara
Self tacking jib
|
| Navigacija |
Automatski pilot
GPS chart ploter
na flybridgeu i u salonu
Nautičke karte i vodič
Peljar
Pramčani propeler
Radar
Tridata
|
| Sigurnost |
VHF radio stanica
|
| Elektrika |
Desalinizator
Generator
Grijanje
Inverter
12V - 220V
Klimatizacija
Punjač akumulatora
Solarni paneli
8 x 111W
|
| Paluba |
Davit
Sustav za podizanje tendera
Fly sunbathing area
Jastuci za sunčanje za fly bridge (SET)
Forward cockpit
s jastucima u kokpitu i madracima za sunčanje
Hard Top Bimini
Hladnjak na flybridgeu
Platforma za kupanje na hidraulično podizanje
Roštilj
Stol u kokpitu
Prednji kokpit fiksni stol od tikovine
Tikova paluba
sintetička tikovina u prednjem kokpitu, bočnoj stazi i flybridgeu
Tikovina u kokpitu
Sintetička tikovina na krmenim stubama i krmenom kokpitu
Vanjski/krmeni tuš
topla i hladna voda
|
| Kuhinja |
Frižider
635L američki hladnjak-zamrzivač s dispenzerom ohlađene vode i ledomatom
Hladnjak za vino
Kuhalo
Kuhinjski pribor
Mašina za kavu
Mikrovalna pećnica
Perilica suđa
Pećnica
Topla voda
Zamrzivač
|
| Intererijer |
5
El. WC
12
Električni ventilatori u kabinama
Stol
Flybridge stol
|
| Zabava |
FUSION sound sistem
FUSION Music stereo sustav s daljinskim upravljačem, pojačalom i 8 zvučnika
Podvodna svjetla
LED
RIB
RIB Highfield 400 s vanbrodskim motorom 50 KS
+ paket za vodene sportove (wakeboard, tuba za vuču/krafna)
TV
LCD TV s električnim podiznim sustavom
Vanjski zvučnici
|
| Proizvođač: | Catana Group |
| Broj kabina: | 5 + 2 |
| Zahodi: | 5 + 2 |
| Godina proizvodnje: | 2025. |
| Dužina: | 58 ft ( 17,65 m ) |
| Širina: | 29 ft ( 9,06 m ) |
| Gaz: | 4 ft ( 1,47 m ) |
| Motori: | 2 x Nanni 115.0 HP |
| Maks. putnika: | Registered for 12 |
| APA (Advance Provisioning Allowance) | 8.000,00 € tjedno |
| najkasnije 2 tjedna prije ukrcaja (ako je potrebno) | |
| Charter pack | 800,00 € po rezervaciji |
| Uključuje: završno čišćenje, posteljinu, osnovne toaletne potrepštine, ručnike za kupaonicu, ručnike za plažu, RIB i vanbrodski motor, wifi 20GB, 2 x SUP, krafnu, 4 x ronjenje, aparat za espresso kavu + set kapsula (24 kom.) | |
| Hostesa | 260,00 € dnevno + hrana |
| Skiper | 280,00 € dnevno + hrana |
| Vanbrodski motor | 0,00 € po rezervaciji |
| Besplatno za rezervacije u svibnju | |
| Fleksibilna rezervacija | 7% Cijena klijenta s PDV-om |
| omogućuje vam otkazivanje ili ponovno rezerviranje najma do 30 dana prije ukrcaja bez posebnog razloga. Možete besplatno rasporediti odmor za neograničeni broj puta ili upotrijebiti kreditnu knjižicu ako niste sigurni u nove datume najma. Našim FLEX PLANOM troškovi vašeg ponovnog rezerviranja potpuno su eliminirani, dok su troškovi otkazivanja s opcijom povrata smanjeni na minimum (15% naknade za najam, min 350 EUR). Dodatni bonus: besplatno otkazivanje i POVRATNI POVRAT u slučaju zatvorenih državnih granica u roku od 7 dana prije ukrcaja. Napomene: FLEX PLAN košta 7% konačne cijene najma, može se dodati rezervaciji do 72 sata nakon potvrde rezervacije i nije dostupan za rezervacije potvrđene u roku od 30 dana prije ukrcaja. | |
| Kućni ljubimac na brodu | 150,00 € po rezervaciji |
| Mali ili srednji kućni ljubimac do 25 kg | |
| Nabava namirnica | Cijena na upit |
| na zahtjev + cijena namirnica, obaviti online | |
| Naknada za one way | 800,00 € po rezervaciji |
| Kš - Bio Uvjeti jednosmjernog putovanja: Cijena jednosmjerne vožnje + usluga skipera obavezna za cijelo razdoblje rezervacije + naknada za privez u luci iskrcaja/ukrcaja; odjava u petak do 9:00 sati u Dubrovniku/Biogradu | |
| Naknada za one way | 800,00 € po rezervaciji |
| Kš - Du Uvjeti jednosmjernog putovanja: Cijena jednosmjerne vožnje + usluga skipera obavezna za cijelo razdoblje rezervacije + naknada za privez u luci iskrcaja/ukrcaja; odjava u petak do 9:00 sati u Dubrovniku/Biogradu | |
| (Podložno provjeri dostupnosti) Električni romobil | 120,00 € tjedno |
| Xiaomi Electric Scooter 4 Lite (2nd Gen) | |
| (Podložno provjeri dostupnosti) Jet Ski SEA-DOO Spark | 980,00 € tjedno |
| uvećanje depozita + 600 EUR Cancellation policy: 50% naknade za otkazivanje u slučaju otkazivanja unutar 2 tjedna prije ukrcaja | |
| JetBoard | 2.200,00 € tjedno |
| Awake Polog za sigurnost: 1000 EUR Pravila otkazivanja: 50% naknade za otkazivanje u slučaju otkazivanja unutar 2 tjedna prije ukrcaja. Cijena dostave – besplatno | |
| (Podložno provjeri dostupnosti) Plutajuća viseća mreža za vodu | 220,00 € tjedno |
| Partyzone | |
| Seabob | 1.000,00 € tjedno |
| Seabob F5 Polog za sigurnost: 500 EUR Pravila otkazivanja: 50% naknade za otkazivanje u slučaju otkazivanja unutar 2 tjedna prije ukrcaja. Cijena dostave – besplatno | |
| Seabob | 1.200,00 € tjedno |
| Seabob F5S Polog za sigurnost: 500 EUR Pravila otkazivanja: 50% naknade za otkazivanje u slučaju otkazivanja unutar 2 tjedna prije ukrcaja. Cijena dostave – besplatno | |
| Seabob | 1.300,00 € tjedno |
| Seabob F9 Polog za sigurnost: 500 EUR Pravila otkazivanja: 50% naknade za otkazivanje u slučaju otkazivanja unutar 2 tjedna prije ukrcaja. Cijena dostave – besplatno | |
| Seabob | 1.500,00 € tjedno |
| Seabob F9S Polog za sigurnost: 500 EUR Pravila otkazivanja: 50% naknade za otkazivanje u slučaju otkazivanja unutar 2 tjedna prije ukrcaja. Cijena dostave – besplatno | |
| Seabob | 1.500,00 € tjedno |
| Seabob F5SR Polog za sigurnost: 500 EUR Pravila otkazivanja: 50% naknade za otkazivanje u slučaju otkazivanja unutar 2 tjedna prije ukrcaja. Cijena dostave – besplatno | |
| eFoil | 2.000,00 € tjedno |
| Loft Foil / Awake Vinga Polog za sigurnost: 1000 EUR Pravila otkazivanja: 50% naknade za otkazivanje u slučaju otkazivanja unutar 2 tjedna prije ukrcaja. Cijena dostave – besplatno | |