| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Hanse Yachts |
| Godina proizvodnje: | 2025. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 17.6 m (59 ft) |
| Širina: | 5.3 m |
| Gaz: | 2.53 m |
| Broj kabina: | 4 + 1 |
| Ležajevi: | 8 + 2 + 2 |
| Zahodi: | 2 + 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 12 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | samopreletni flok |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 150.0 HP |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 520 l |
| Tank za vodu: | 770 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | Booking on Hanse 590 can only be confirmed upon the review of CV / sailing resume of the skipper |
| Napomena: | Rezervacija na Hanse 590 može se potvrditi samo nakon pregleda CV-a jedrenja skipera. |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Jastuci za sunčanje |
| Posteljina |
| Jedrilje: |
| Electric secondary winch |
| Electrični primarni winch |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Krmeni propeler |
| Peljar |
| Pramčani propeler |
| Tridata |
| Sigurnost: |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Generator |
| Grijanje |
| Inverter |
| Klimatizacija |
| Punjač akumulatora |
| 4 x Solarni paneli - 111W on the hard top |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Convertible aft sunbathing area |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Hard Top Bimini |
| Hidraulična pasarela |
| Platforma za kupanje na hidraulično podizanje |
| Platforma za kupanje - Automatic |
| Roštilj - wet bar s roštiljem, sudoperom i miješalicom |
| Smart tender system |
| Sprayhood |
| 2 x Stol u kokpitu - 2 stola u kokpitu el.spuštanje do prostora za sunčanje |
| Tikova paluba |
| Tikovina u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Dodatni hladnjak - Additional fridge in galley |
| Frižider |
| Kuhalo |
| Kuhinjski pribor |
| Mašina za kavu - Espresso Coffee machine |
| Perilica suđa |
| Pećnica |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| 2 x El. WC |
| Konvertibilni stol u salonu - Saloon table/seating area convertible to double berth |
| Zabava: |
| FUSION sound sistem |
| Podvodna svjetla - LED |
| RIB - Aermarine 310 + 20 KS vanbrodski motor |
| TV - LCD TV 32" |
| Unutarnji zvučnici |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: CROY-VOLA89 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 15€ po kompletu | |
Ručnici 8€ po kompletu 2 kom/set (1 x 50x100cm + 1 x 70x140cm) | |
| Sigurnost: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 20€ po rezervaciji Najam bez montaže | |
| Paluba: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) RIB 3,6 s konzolom + 20 KS 790€ tjedno + podizanje depozita 500 € | |
(Podložno provjeri dostupnosti) RIB 4,6m s konzolom + 60 KS vanbrodski 1.290€ tjedno + podizanje depozita 800 € | |
| Zabava: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Donut 50€ tjedno | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Električni romobil 120€ tjedno Xiaomi Electric Scooter 4 Lite (2nd Gen) | |
JetBoard 2.200€ tjedno Awake | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Kajak 150€ tjedno 2 osobe | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Oprema za ronjenje 10€ tjedno | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Plutajuća viseća mreža za vodu 220€ tjedno Partyzone | |
Seabob 1.000€ tjedno Seabob F5 | |
Seabob 1.200€ tjedno Seabob F5S | |
Seabob 1.300€ tjedno Seabob F9 | |
Seabob 1.500€ tjedno Seabob F9S | |
Seabob 1.500€ tjedno Seabob F5SR | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Stand up paddle (SUP) 120€ tjedno | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Subwing 50€ tjedno | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Wakeboard 50€ tjedno | |
eFoil 2.000€ tjedno Loft Foil / Awake Vinga | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Charter pack 640€ po rezervaciji uključuje završno čišćenje, posteljinu, osnovne toaletne potrepštine, kupaonske ručnike, ručnike za plažu, RIB/gumenjak + vanbrodski motor, Wi-Fi 20GB, 2 x ronjenje | ||
(Obvezni trošak) Vanbrodski motor 0€ po rezervaciji Besplatno za rezervacije u svibnju | ||
(neobavezno) Fleksibilna rezervacija 7% po rezervaciji omogućuje vam otkazivanje ili ponovno rezerviranje najma do 30 dana prije ukrcaja bez posebnog razloga. Možete besplatno rasporediti odmor za neograničeni broj puta ili upotrijebiti kreditnu knjižicu ako niste sigurni u nove datume najma. | ||
(neobavezno) Hostesa 220€ dnevno + hrana + own cabin | ||
(Podložno provjeri dostupnosti) Kasni iskrcaj 350€ po rezervaciji Subotom do 10h | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 150€ po rezervaciji Mali ili srednji kućni ljubimac do 25 kg | ||
(neobavezno) Nabava namirnica Cijena na upit na zahtjev | ||
(neobavezno) Naknada za one way 480€ po rezervaciji Kas - Bio / Bio - Kas | ||
(neobavezno) Naknada za one way 550€ po rezervaciji Kas - Du / Du - Kas | ||
(Podložno provjeri dostupnosti) Rani ukrcaj 250€ po rezervaciji Subotom od 13 do 14 sati. | ||
(neobavezno) Skiper 280€ dnevno + hrana + vlastita kabina | ||