| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna jahta |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Greenline Yachts |
| Godina proizvodnje: | 2025. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 15.97 m (48 ft) |
| Širina: | 4.8 m |
| Gaz: | 0.98 m |
| Broj kabina: | 3 + 1 |
| Ležajevi: | 6 + 2 + 1 |
| Zahodi: | 2 + 1 |
| Tuševi: | 2 |
| Maks. putnika: | Registrirano za 9 |
| Preporučeni broj gostiju: | 6 |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 370.0 HP (2 x 272,13 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 1500 l |
| Tank za vodu: | 600 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Napomena: | ljubimci nisu dozvoljeni |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Cockpit seat cushions with backrest - na Flybridgeu i na klupama u kokpitu |
| Jastuci za sunčanje |
| Madraci za sunčanje |
| Navigacija: |
| 2 x AIS |
| Automatski pilot - SIMRAD Autopilot 4P44 VRF + WR10 daljinski upravljač autopilota |
| Docking camera - Simrad kamera / kokpit / pogled unatrag |
| 2 x GPS chart ploter - SIMRAD Chartplotter NSO evo3S MPU pojedinačni 16-inčni na donjem upravljaču SIMRAD Chartplotter NSS evo3S 12-inčni na fly-bridgeu |
| Harbour guides |
| Krmeni propeler - Pramčani propeler uključujući 2 x AGM bateriju (Sleipner) |
| Nautičke karte i vodič |
| Navigacijska svjetla |
| Pramčani propeler |
| Radar - SIMRAD HALO20+ (doppler tehnologija do 36 nautičkih milja) |
| Ručni/prijenosni kompas |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| 2 x Crni tank (tank za sanitarne vode) |
| Komplet prve pomoći |
| Kutija baklji za nuždu |
| 8 x Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Rog (truba) za maglu |
| Search light |
| Set alata |
| Signalne rakete i baklje |
| Sigurnosna oprema |
| 2 x VHF radio stanica - SIMRAD RS100-B VHF Radio |
| Elektrika: |
| Generator - Generator 11 kW/50Hz |
| Grijanje |
| Inverter - automatski 12V/5000W/230V |
| 3 x Klimatizacija |
| Priključak 220 V |
| Punjač akumulatora - punjač za solarne baterije |
| 2 x Servisne baterije - 2x dodatne LiFePo 12V 160Ah baterije - ukupno 10,25 kW servisna baterija |
| Solar charger |
| 2 x Solarni paneli - 2 x fotonaponske ploče integrirane u krov kabine, 660W |
| Paluba: |
| Bimini top - Ekstra veliki bimini na flybridgeu s prednjim i stražnjim nosačima od nehrđajućeg čelika, uključujući LED svjetla |
| 10 x Bokobrani |
| Bow sunbathing area |
| Električno sidreno vitlo |
| Fly sunbathing area |
| Flybridge |
| Glavni kompas na palubi |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Hladnjak na flybridgeu |
| Konopi za privez |
| LED vanjska svjetla |
| Olujno sidro (zavlačno sidro) |
| Platforma za kupanje |
| Roštilj - Fly bridge kuhinja sa hladnjakom, električnim roštiljem i sudoperom |
| Sidro s lancem |
| Stol od tikovine |
| Stol u kokpitu |
| Tikovina u kokpitu - Eko tikov pod u kokpitu, na bočnim palubama i platformi za kupanje |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Indukcijska ploča |
| Mikrovalna pećnica - s funkcijom roštilja |
| Perilica suđa |
| Pećnica |
| Sudoper |
| Topla voda |
| Zamrzivač |
| Intererijer: |
| 2 x El. WC |
| Konvertibilni stol u salonu |
| LED lights |
| Tepih |
| 2 x Unutarnji tuš - odvojeni |
| Zavjese |
| Zabava: |
| FUSION sound sistem - sa zvučnicima u salonu, kokpitu i na flybridgeu |
| Podvodna svjetla |
| 4 x Unutarnji zvučnici |
| 2 x Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: EURO-REDH66 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Ručnici 8€ po kompletu (2 towels size 50 x 100, 1 towel size 70 x 140 / per person) | |
| Sigurnost: | |
Samonapuhavajući prsluk 15€ tjedno / po osobi | |
| Paluba: | |
Vanbrodski motor 80€ tjedno +fuel (5L) | |
| Zabava: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Stand up paddle (SUP) 80€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Base costs 400€ po rezervaciji Check in-out, završno čišćenje, vanbrodski motor, ronioc na check outu, plin, posteljina po osobi na popisu posade, 2x ručnici po osobi | ||
(neobavezno) Noćenje na plovilu 200€ po rezervaciji depending on availability | ||
(neobavezno) Prioritetni ukrcaj 200€ po rezervaciji check in between 13:00 - 14:00h. Limited offer, max 5 boats per Saturday | ||
(neobavezno) Usluga osiguranja depozita 360€ po rezervaciji Nepovratni depozit može se kupiti na licu mjesta po cijeni od ca. 12% ukupnog depozita za prvu i drugu sedmicu. Za čartere koji traju tri ili više tjedana, potrebno je kupiti novu policu osiguranja depozita. Molimo imajte na umu da osiguranje depozita ne pokriva začepljene toalete, crne tankove ili nedostatak goriva. Stoga je povratni dio depozita obavezan: 2000 EUR (plaćanje u gotovini ili kreditnom karticom). | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
23. 05. 2026. - 29. 05. 2026.
|
9.240€ | |
|
30. 05. 2026. - 05. 06. 2026.
|
9.240€ | |
|
06. 06. 2026. - 12. 06. 2026.
|
10.340€ | |
|
13. 06. 2026. - 19. 06. 2026.
|
11.220€ | |
|
20. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
11.990€ | |
|
27. 06. 2026. - 03. 07. 2026.
|
11.990€ | |
|
04. 07. 2026. - 10. 07. 2026.
|
12.320€ | |
|
11. 07. 2026. - 17. 07. 2026.
|
14.080€ | |
|
18. 07. 2026. - 24. 07. 2026.
|
14.080€ | |
|
25. 07. 2026. - 31. 07. 2026.
|
14.080€ | |
|
01. 08. 2026. - 07. 08. 2026.
|
14.080€ | |
|
08. 08. 2026. - 14. 08. 2026.
|
13.090€ | |
|
15. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
10.340€ | |
|
22. 08. 2026. - 28. 08. 2026.
|
10.340€ | |
|
29. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
9.240€ | |
|
05. 09. 2026. - 11. 09. 2026.
|
9.240€ | |
|
12. 09. 2026. - 18. 09. 2026.
|
6.820€ | |
|
19. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
6.820€ | |
|
26. 09. 2026. - 02. 10. 2026.
|
6.820€ | |
|
03. 10. 2026. - 09. 10. 2026.
|
6.820€ | |
|
10. 10. 2026. - 16. 10. 2026.
|
6.820€ | |
|
17. 10. 2026. - 23. 10. 2026.
|
6.820€ | |
|
24. 10. 2026. - 31. 12. 2026.
|
6.820€ | |