| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Lagoon-Bénéteau |
| Godina proizvodnje: | 2018. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 12.8 m (42 ft) |
| Širina: | 7.7 m |
| Gaz: | 1.25 m |
| Broj kabina: | 4 + 2 |
| Ležajevi: | 8 + 2 + 2 |
| Zahodi: | 4 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 12 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Broj peraja kormila: | 2 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 57.0 HP (2 x 41,92 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 300 l |
| Tank za vodu: | 600 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 2.500€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | KLIMA U SALONU I 4 KABINE GENERATOR APARAT ZA VODU JASTUCI ZA KOKPIT I SUNČALIŠTE Cijena uključuje dnevni vez u baznoj luci na dane prijave i odjave koji su navedeni na potvrdi rezervacije (klijent je dužan doplatiti boravak direktno na recepciji marine) |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Jastuci za sunčanje |
| Posteljina |
| Ručnici - 1 large, 1 medium |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Dalekozor |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Harbour guides |
| Nautičke karte |
| Ručni/prijenosni kompas |
| Trokuti |
| Wind/speed/depth instruments |
| Šestar, nautička karta |
| Sigurnost: |
| Crni tank (tank za sanitarne vode) |
| Komplet prve pomoći |
| Pomoćno rudo kormila - argola |
| Set alata |
| Signalne rakete i baklje |
| Splav za spasavanje |
| VHF radio stanica |
| Vesla |
| Elektrika: |
| Desalinizator - 130 l/h |
| Generator |
| Klimatizacija - salon i 4 kabine |
| Strujni kabel - 220V |
| Paluba: |
| Bimini top - with windscreen at helm station |
| Bokobrani |
| Crijevo za vodu |
| Električno sidreno vitlo |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) - Highfield 3,10 m |
| Hidraulična pasarela |
| Konopi za privez |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) |
| Pumpa za gumenjak (pomoćni čamac) |
| Ručice vinča |
| Stol u kokpitu |
| Vanbrodski motor - Honda 9,9 HP |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider - 2 in salon and 1 on deck |
| Kuhinjski pribor |
| Pećnica |
| 2 x Plinske boce |
| Topla voda |
| Zamrzivač |
| Intererijer: |
| El. WC |
| Sklopivi stol - in salon |
| Zabava: |
| USB - in cabins |
| Unutarnji zvučnici |
| Vanjski zvučnici |
| Wi-Fi Internet - Internet hot spot (25 GB, up to 15 connections) |
| mp3 player |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: ASRE-LOLI6 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Ručnici 10€ po osobi 2 komada, 1 veliki 1 srednje veličine | |
Ručnici za plažu 10€ po komadu | |
| Sigurnost: | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 200€ po rezervaciji | |
| Kuhinja: | |
Ice box 30€ tjedno 36 L | |
Ice box 70€ tjedno 70 L | |
Kava NESPRESSO aparat 0€ tjedno na 220 V – samo na zahtjev | |
Ledomat 60€ tjedno na 220 V – samo na zahtjev | |
| Zabava: | |
Kajak 200€ tjedno | |
Oprema za ronjenje 15€ po kompletu | |
Seabob 1.250€ tjedno na zahtjev, Seabob F5 2021-2023 | |
Seabob 1.500€ tjedno on request, Seabob F5S 2021-2023 | |
Stand up paddle (SUP) 110€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Charter pack 450€ po rezervaciji 1 TJEDAN: Uključuje transitlog, Internet hot spot (25 GB, do 15 konekcija), vanbrodski motor + gorivo, posteljinu, 2 ručnika po osobi, 2 kuhinjske krpe; Nadoplata za svaki sljedeći tjedan, ako nije potrebno čišćenje između tjedana: 100 €. | ||
(neobavezno) Fun Paket 145€ tjedno SUP + 4 seta za ronjenja | ||
(neobavezno) Hostesa 200€ dnevno + hrana | ||
(neobavezno) Internet hotspot 30€ tjedno 25 GB, do 15 konekcija | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 120€ po rezervaciji na zahtjev | ||
(neobavezno) Nabava namirnica 30€ po usluzi + cijena hrane | ||
(neobavezno) Promjena posteljine 12€ po kompletu | ||
(neobavezno) Rani ukrcaj 200€ po rezervaciji u 13:30h | ||
(neobavezno) Skiper 220€ dnevno + hrana Payable directly to skipper + provide food for the skipper | ||
(neobavezno) Transfer 80€ u jednom smjeru APT Split - ACI Split (8 pax) | ||
(neobavezno) Usluga osiguranja depozita 400€ po rezervaciji + 400 EUR refundable part (150 EUR franchise non-refundable in case of damage +250 EUR deposit in case of fuel shortage ,late arrival, toilet declogging, full black tanks upon return and marina fees). This deposit insurance can be applied to only one skipper and cannot be applicable to another skipper if they change during one chartered booking. The cost is to be paid in cash. | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
23. 05. 2026. - 05. 06. 2026.
|
6.000€ | |
|
06. 06. 2026. - 12. 06. 2026.
|
6.750€ | |
|
13. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
7.300€ | |
|
27. 06. 2026. - 10. 07. 2026.
|
8.090€ | |
|
11. 07. 2026. - 14. 08. 2026.
|
8.790€ | |
|
15. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
8.100€ | |
|
22. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
7.500€ | |
|
05. 09. 2026. - 11. 09. 2026.
|
6.450€ | |
|
12. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
5.300€ | |
|
26. 09. 2026. - 31. 12. 2026.
|
3.600€ | |