| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna brodica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Saxdor Yachts |
| Godina proizvodnje: | 2024. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 8.45 m (28 ft) |
| Širina: | 2.6 m |
| Gaz: | 0.92 m |
| Broj kabina: | 1 |
| Ležajevi: | 2 |
| Zahodi: | 1 (WC + sink) |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 6 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 200.0 HP (2 x 147,10 kW) |
| Proizvođač motora: | Mercury |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Benzin |
| Tank za gorivo: | 300 l |
| Tank za vodu: | 80 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 2.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | The 270 GTO is the ultimate choice for sun lovers. With twin sunbeds - one in the front and one in the aft — you'll have more than enough room under the sun to kick back and relax whenever needed. |
| Napomena: | Price included: Insurance, VAT, berth in the marina Price excluded: Other marina costs, Fuel, Tourist Tax and Delivery of the boat to the requested location |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Ručnici |
| Jedrilje: |
| Električna vitla |
| Navigacija: |
| Dubinomjer |
| Navigacijski pribor - 12" - Simrad NSX 12 |
| Pramčani propeler |
| Sigurnost: |
| 6 x Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Elektrika: |
| Solarni paneli |
| Paluba: |
| Krmene ljestve |
| Sun roof |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Intererijer: |
| Grijalica |
| Zabava: |
| Radio, USB, Bluetooth |
| Cjenik |
|---|