| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Fountaine Pajot |
| Godina proizvodnje: | 2018. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 13.94 m (47 ft) |
| Širina: | 7.7 m |
| Gaz: | 1.3 m |
| Broj kabina: | 5 + 1 |
| Ležajevi: | 10 + 2 + 1 |
| Zahodi: | 5 + 1 (5 Električna) |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 12 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | 75,00 m2 |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | 52,00 m2 |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Broj peraja kormila: | 2 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 60.0 HP (2 x 44,13 kW) |
| Proizvođač motora: | Volvo |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 940 l |
| Tank za vodu: | 700 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | Bijela |
| Sigurnosni depozit: | 4.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | Fountaine Pajot Saona-47 (5 kabina + 1 velika kabina za posadu s vlastitim WC-om) nudi jedinstveno iskustvo odmora zahvaljujući prostranom, udobnom i elegantnom dizajnu. 5-6 udobnih mjesta za sunčanje na pramcu i na flybridgeu katamarana pozivaju vas na opuštanje i sunčanje. Tri električna vitla pomažu pri jedrenju i dizanju pomoćnog čamca. Sve kabine imaju udoban mokri prostor s tušem i električnim WC-om. Dynamic-Sat televizori u svim kabinama osiguravaju zabavu čak i po lošem vremenu. Fountaine Pajot Saona 47 FELICIA opremljena je vrlo tihim inverterskim klima uređajima u svim kabinama i salonu, kao i inverterom od 5 kW, koji se napaja potpuno obnovljenim električnim sustavom koji koristi baterije od 22 kWh i radi bez potrebe za generatorom. Za putovanja u ranoj i kasnoj sezoni dostupna su dva dizelska grijača i grijači klima uređaja. Solarni paneli od 1000 W opskrbljuju Feliciju ekološki prihvatljivom električnom energijom, a za kišnih dana i za punjenje baterija, super tihi generator na brodu može se koristiti za proizvodnju energije. Kuhinja je opremljena vrlo velikim hladnjakom s dvije ladice, zamrzivačem od 90 litara, hladnjakom u kokpitu, pećnicom s konvekcijom zraka/roštiljem, mikrovalnom pećnicom, aparatom za kavu Nespresso i perilicom posuđa. Produžni stol u kokpitu udobno može primiti do 10 osoba s naslonima. Tu su i dvije ljestve za kupanje, dva tuša s toplom vodom na krmi i moderna RGB podvodna svjetla. Jahta je u izvrsnom, dobro održavanom stanju. Sidro 'Jambo' od 42 kg, izuzetno snažno, opremljeno sa 100 m lanca od nehrđajućeg čelika promjera 12 mm, osigurava sigurno sidrenje čak i u prometnijim uvalama i na većim dubinama. Naše jahte opremljene su CIGO Charter Information Guide Online. Neograničen pristup internetu i zasebno odobreni gumenjak od 25 KS s upravljačkom konzolom uključeni su u cijenu najma. |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Jastuci za sunčanje |
| Jedrilje: |
| Electric genoa winch |
| 3 x Električna vitla |
| Električni podizač jedara |
| Lazy bag |
| Lazy jacks |
| Spinnaker-device |
| Navigacija: |
| AIS |
| Automatski pilot - Raymarine |
| GPS |
| GPS chart ploter |
| GPS chart plotter - cockpit - Raymarine Hybrid Touch |
| Harbour guides |
| Logge/Lot/Speed/Wind |
| Nautičke karte i vodič |
| Navigacijski pribor |
| Parallel ruler |
| Propeler s 3 sklopive elise |
| Radar reflektor |
| Ručni/prijenosni kompas |
| Spyglass |
| Tridata |
| Windex |
| Zaslon - SAT TV in all cabins/ Marine international Dynamicc-Sat-Installation with 32" WiFi |
| spyglass with bearing compass |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Baterijska lampa |
| Bova za spašavanje sa svjetlom |
| Komplet prve pomoći |
| Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) - self inflating |
| Rezač žice |
| Rog (truba) za maglu |
| Samonapuhujući prsluk za spašavanje |
| Set alata |
| Sigurnosni remen |
| Splav za spasavanje |
| Splav za spašavanje |
| VHF radio stanica - Ray 260 |
| Znakovi opasnosti |
| Elektrika: |
| Generator - Fischer Panda 10000i Neo |
| Grijanje - 2 x Dieselheizung + 5 x Klimaheizung im Salon und allen Kabinen |
| Inverter - 5kW |
| Klimatizacija - sve kabine, opcija Salon |
| Priključak 220 V |
| Punjač akumulatora |
| Solarni paneli - 1000 Watt |
| USB sockets |
| Paluba: |
| Anchor swivel |
| Bimini top - za kormilo |
| Black ball |
| Black conus |
| Bokobran okrugli |
| Bokobrani |
| Crijevo za vodu |
| Davit - S električnim vitlom |
| Debeli konop |
| Električno sidreno vitlo - with counter-remote control on helmstand |
| Frizider u kokpitu - 75 L |
| Glavno sidro - 42 kg, izuzetno snažno sidro 'Jambo', opremljeno sa 100 m lanca od nehrđajućeg čelika promjera 12 mm |
| Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Impeller, V-belt, oilfilter |
| Jarbolna sjedalica s vrećom |
| Kanistar za gorivo |
| Kanister za vodu |
| Konopi za privez |
| Pasarela (mostić, skala) - drvena |
| Plastična kanta |
| Pomoćni čamac sa motorom - 3,6 m s upravljačkom konzolom i vanbrodskim motorom od 25 KS |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) - 27kg Delta |
| Pumpa za gumenjak (pomoćni čamac) |
| Reflektor |
| Repair box for dinghy |
| Sidreni konop |
| Sprayhood - na kormilu |
| Springleine |
| Stol u kokpitu - 2x proširivo, do 10/12 osoba |
| Stol u kokpitu sa svjetlom |
| 4 x Stolice |
| Tikova paluba |
| Tikovina u kokpitu |
| 2 x Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider - 195 L |
| Kava NESPRESSO aparat |
| Kuhinjski pribor |
| Mikrovalna pećnica |
| Perilica suđa - Bosch, 8 Massgedecke |
| Pećnica - dvostruka toplina i konvekcijska pećnica na vrući zrak |
| 2 x Plinske boce |
| Topla voda - 2 x 45l Boiler |
| Zamrzivač - 90 L |
| Intererijer: |
| Barometar |
| 5 x El. WC |
| Električni ventilatori u kabinama |
| Sat |
| Spuštajući stol u salonu - dupli krevet |
| Vakuum WC - Na pramcu za skipera |
| Zabava: |
| Fusion radio - Fusion Audio Pack Bluetooth, 6 zvučnika |
| 4 x Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: SAMO-FELI7 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 5€ po rezervaciji 1 set po osobi | |
Dodatni ručnici 5€ po rezervaciji 1 set je već uključen | |
Ručnici za plažu 5€ po rezervaciji | |
| Sigurnost: | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 120€ po rezervaciji not available for all yachts | |
| Paluba: | |
Roštilj 100€ tjedno | |
Vanbrodski motor 0€ tjedno uključeno u cijenu | |
| Kuhinja: | |
Ledomat 100€ tjedno | |
| Zabava: | |
Oprema za ronjenje 35€ tjedno maska, peraje i disalica | |
Stand up paddle (SUP) 120€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Permit (dozvola) 590€ po rezervaciji Uključeno u cijeni: Završno čišćenje, Početni paket: Sredstvo za pranje posuđa, spužvica, kuhinjska krpa, Wettex, toaletni papir, 1 set/posteljina po osobi, set ručnika po osobi, boca s pogonskim plinom, higijenski paket (4x losion za tijelo 30 ml, 4x gel za tuširanje, 4x šampon, 4x tvrdi sapun) | ||
(Obvezni trošak) WI-FI Internet veza na brodu 0€ po rezervaciji UNLIMITED | ||
(neobavezno) Dodatno čišćenje 200€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Hostesa 180€ dnevno + hrana Hostesa je neovisni pružatelj usluga, a charter tvrtka isključivo posreduje. Plaćanje usluga vrši se izravno domaćici na početku najma. Imajte na umu da hostesa zahtijeva posebnu kabinu za vrijeme trajanja najma. Osim toga, dužnost unajmljivača je osigurati obroke za hostesu tijekom cijelog razdoblja najma. | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 100€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Rani ukrcaj 250€ po rezervaciji Prijava od 13:00-14:00 sati | ||
(neobavezno) Skiper 200€ dnevno + hrana Vožnja brodom i gumenjakom, odgovornost za posadu, rezervacija u restoranima. Skiper je neovisni pružatelj usluga, a charter tvrtka isključivo posrednik. Plaćanje usluga vrši se izravno skiperu na početku najma. Imajte na umu da je skiperu potrebna posebna kabina za vrijeme trajanja najma. Osim toga, unajmljivač je dužan osigurati obroke za skipera tijekom cijelog razdoblja najma. | ||
(neobavezno) Transfer Cijena na upit cijena na dnevno bazi | ||
(neobavezno) Usluga osiguranja depozita 400€ po rezervaciji +100 EUR povratni depozit (ISKLJUČIVO GOTOVINA) | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
23. 05. 2026. - 29. 05. 2026.
|
8.400€ | |
|
30. 05. 2026. - 05. 06. 2026.
|
8.900€ | |
|
06. 06. 2026. - 12. 06. 2026.
|
9.900€ | |
|
13. 06. 2026. - 19. 06. 2026.
|
10.800€ | |
|
20. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
11.500€ | |
|
27. 06. 2026. - 03. 07. 2026.
|
11.600€ | |
|
04. 07. 2026. - 10. 07. 2026.
|
11.700€ | |
|
11. 07. 2026. - 17. 07. 2026.
|
12.100€ | |
|
18. 07. 2026. - 24. 07. 2026.
|
12.100€ | |
|
25. 07. 2026. - 31. 07. 2026.
|
12.100€ | |
|
01. 08. 2026. - 07. 08. 2026.
|
12.100€ | |
|
08. 08. 2026. - 14. 08. 2026.
|
12.100€ | |
|
15. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
11.500€ | |
|
22. 08. 2026. - 28. 08. 2026.
|
10.200€ | |
|
29. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
9.600€ | |
|
05. 09. 2026. - 11. 09. 2026.
|
8.100€ | |
|
12. 09. 2026. - 18. 09. 2026.
|
7.100€ | |
|
19. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
4.000€ | |
|
26. 09. 2026. - 02. 10. 2026.
|
4.000€ | |
|
03. 10. 2026. - 09. 10. 2026.
|
4.000€ | |
|
10. 10. 2026. - 16. 10. 2026.
|
4.000€ | |
|
17. 10. 2026. - 23. 10. 2026.
|
4.000€ | |
|
24. 10. 2026. - 31. 12. 2026.
|
4.000€ | |