| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Bavaria Yachtbau |
| Godina proizvodnje: | 2025. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 12.4 m (42 ft) |
| Širina: | 4.3 m |
| Gaz: | 1.7 m |
| Broj kabina: | 3 |
| Ležajevi: | 6 + 2 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 8 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Broj peraja kormila: | 1 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 57.0 HP (1 x 41,92 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 210 l |
| Tank za vodu: | 460 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 2.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Mjerač brzine vjetra |
| Pramčani propeler |
| Windex |
| Sigurnost: |
| Dodatni spremnik vode - 2 water tanks: 210 l + 250 l |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Desalinizator - 12 V, 50 l/h |
| Grijanje - Webasto |
| Inverter - 1600 W |
| Klimatizacija - samo napajanje s obale |
| Solarni paneli |
| Kuhinja: |
| Ledomat - Prijenosni |
| Mašina za kavu |
| Zabava: |
| Audio pack |
| TV |
| Wi-Fi Internet - Neograničen |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: CHNO-ONYX79 |
| Cjenik |
|---|