| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Gumenjak |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | MARLIN BOAT S.r.l. |
| Godina proizvodnje: | 2022. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 5.4 m (18 ft) |
| Širina: | 2.36 m |
| Gaz: | 0.29 m |
| Broj kabina: | 0 |
| Ležajevi: | 0 |
| Zahodi: | 0 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za N/A |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 100.0 HP (1 x 73,55 kW) |
| Proizvođač motora: | Honda |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | N/A |
| Tank za vodu: | N/A |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 0€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Navigacija: |
| GPS - SIMRAD GPS touch screen |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Zabava: |
| Bluetooth player |
| Fusion radio |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: ZYCH-NN22 |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(neobavezno) Nepovratni depozit 300€ po rezervaciji payable at check-in by cash or card, or optional for maximum | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Dnevno | |
|
01. 01. 2026. - 26. 06. 2026.
|
250€ | |
|
27. 06. 2026. - 28. 08. 2026.
|
250€ | |
|
29. 08. 2026. - 31. 12. 2026.
|
250€ | |