| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Charter type: | Brod bez posade |
| Proizvođač plovila: | Jeanneau |
| Godina proizvodnje: | 2016. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljen godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna dužina: | 16.16 m (54 ft) |
| Širina: | 4.92 m |
| Gaz: | 2.24 m |
| Broj kabina: | 4 + 1 |
| Ležajeva: | 8 + 2 + 1 |
| Zahodi: | 4 |
| Tuševi: | N/A |
| Max. putnika: | Registered for 11 |
| Recommended guests number: | N/A |
| Glavno jedro: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Dužina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genoa obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | 2 kormilarska kola (timuna) |
| Broj peraja kormila: | 1 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 110.0 HP (1 x 80,91 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Engine build Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 240 l |
| Tank za vodu: | 950 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupca: | N/A |
| Kaucija: | 2.500€ |
Pravo pogreške u opisu i slici proizvoda je zadržano!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Deke |
| Jastuci |
| Jastuci u kokpitu |
| Plahte |
| Posteljina i ručnici |
| Ručnici |
| Suncobrani |
| Jedrilje: |
| Electric genoa winch |
| 2 x Električna vitla |
| 6 x Winch |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| 2 x Compass |
| 2 x GPS chart plotter - cockpit |
| LED navigacijska svjetla |
| Nautičke karte |
| Navigacijska svjetla |
| Pramčani propeler |
| Radar reflektor |
| Tridata |
| Windex |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Baklja |
| 2 x Crni tank (tank za sanitarne vode) |
| Dodatni spremnik vode - 240 l |
| Horseshoe lifebuoy (potkova za spašavnje) |
| Inflatable life raft |
| Komplet prve pomoći |
| Kutija baklji za nuždu |
| Pomoćno rudo kormila - argola |
| Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Rezač žice |
| Rog (truba) za maglu |
| Set alata |
| Set za popravak |
| Signalne zastave |
| Sigurnosni remen |
| VHF radio stanica |
| Vatrogasna sjekira |
| Znakovi opasnosti |
| Elektrika: |
| Bojler |
| DSC station |
| Grijanje |
| Inverter - 700 W |
| Priključak 220 V - 30 m |
| Pumpa za šantinu (kaljužnu pumpu) - Elekrična |
| 2 x Punjač akumulatora - 60 A |
| Servisne baterije |
| Utičnica 220V, 12 V |
| Paluba: |
| Bimini top |
| 6 x Bitve za privez |
| Bokobran okrugli |
| Bokobrani |
| Bočna špring bitva |
| Crijevo za vodu - 15 m s vodenom puškom |
| Električno sidreno vitlo |
| Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Jarbolna sjedalica s vrećom |
| Kante za gorivo |
| Konopi za privez |
| Krmene ljestve |
| Lijevak za gorivo |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Platforma za kupanje |
| Pomoćni čamac sa motorom |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) |
| Pulpit sjedalo |
| Pumpa za šantinu (kaljužna pumpa) - Mehanička |
| Rail openings both sides |
| Ručice vinča |
| Sidro Delta |
| Sidro s lancem - 80 m |
| Sprayhood |
| Spužva |
| Teak seats in cockpit |
| Tikova paluba |
| Tikovina u kokpitu |
| Užad |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Četka za palubu |
| Kuhinja: |
| Dodatni hladnjak |
| Frižider - 250 l (sa zamrzivačem) |
| Kuhalo |
| Kuhinjski pribor |
| Moka |
| Pećnica |
| 2 x Plinske boce |
| Pumpa za vodu |
| Zamrzivač |
| Intererijer: |
| Barometar |
| 4 x El. WC |
| Električni ventilatori u kabinama |
| LED unutrašnja svjetla |
| Sat |
| Stol |
| 6 x Vješalice za odjeću |
| 4 x Zahodska četka |
| Zabava: |
| Bose Sound System |
| Fusion MS205 Fm Radio |
| Maska |
| Oprema za ronjenje |
| Radio CD player, USB, Bluetooth |
| Ronilačka maska |
| Unutarnji zvučnici |
| Vanjski zvučnici |
| Wi-Fi Internet |