| Udobnost |
Jastuci u kokpitu
|
| Navigacija |
Automatski pilot
Depthsounder
GPS chart plotter - cockpit
Mjerač brzine vjetra
Popis svjetla
|
| Sigurnost |
VHF radio stanica
|
| Elektrika |
Inverter
12v/220v
Priključak 220 V
USB sockets
u kabinama i kuhinji
|
| Paluba |
Bimini top
Električno sidreno vitlo
Frizider u kokpitu
340 l
Galley in cockpit
sa sudoperom i plinskim štednjakom
Grill u kokpitu
Krmene ljestve
Platforma za kupanje
Sprayhood
2
Stol u kokpitu
Vanbrodski motor
|
| Intererijer |
Električni ventilatori u kabinama
|
| Zabava |
Fusion radio
s bluetooth-om
Vanjski zvučnici
|
| Proizvođač: | Jeanneau |
| Broj kabina: | 5 |
| Zahodi: | 4 + 1 |
| Dužina: | 47 ft ( 14,42 m ) |
| Širina: | 14 ft ( 4,49 m ) |
| Gaz: | 5 ft ( 1,80 m ) |
| Motori: | 1 x Yanmar 80.0 HP |
| Maks. putnika: | Registered for 12 |
| Handling fees | 20,00 € po rezervaciji |
| Naknada za pripremu broda | 335,00 € po rezervaciji |
| Skiper | 200,00 € po noci |
| + provisioning, Crew on board must have their own toilets/ showers. If either a skipper or a hostess/cook is on board, 1 double cabin will be required for him/her. If both a skipper and a hostess/cook are on board, 1 double cabin and 1 forepeak cabin will be required for them. Exceptions exists for specific layouts, Sales Agents will provide more details about the different boat models ---Skipper mandatory on this boat (cost to be added to the list price) | |
| Turistička pristojba | 1,33 € per guest/day |
| Dodatna naknada za skipera u pramčanom piku i zajedničku kupaonicu | 50,00 € po noci |
| To be added with Skipper only ; Can be added for new bookings only confirmed after 21/05/2026 ; replaces skipper requirement to have their own toilet/shower. Guests must be aware that they'll need to give access to toilet/shower. | |
| Dodatni set posteljine (odaberite koliko) | 15,00 € po rezervaciji |
| Dodatno čišćenje | 260,00 € po rezervaciji |
| Optional Additional cleaning | |
| Dodatno čišćenje | 290,00 € po rezervaciji |
| Optional Additional cleaning | |
| Extra set of towels (choose how many) | 10,00 € po rezervaciji |
| Extra set of towels: 10 € 1 extra set of towels (1 face & 1 bath towel) - to be updated manually | |
| Hostess/Cook | 180,00 € po noci |
| + provisioning, Crew on board must have their own toilets/ showers. If either a skipper or a hostess/cook is on board, 1 double cabin will be required for him/her. If both a skipper and a hostess/cook are on board, 1 double cabin and 1 forepeak cabin will be required for them. Exceptions exists for specific layouts, Sales Agents will provide more details about the different boat models | |
| Nadoplata za regatu | 15% Cijena klijenta s PDV-om |
| A special race deposit need to be doubled manually once the regatta surcharge is added. | |
| Nepovratni depozit | 50,00 € po noci |
| Polupansion 1-3 osobe (broj gostiju ažurirati ručno) | 60,00 € per guest/day |
| dostupno samo ako je kuhar rezerviran na brodu jer će kuhar obavljati pripremu na temelju želje klijenta. Uključuje doručak i ručak ILI večeru + hranu posade. Ne uključuje alkoholna pića | |
| Polupansion 4-6 osoba (broj gostiju ažurirati ručno) | 50,00 € per guest/day |
| dostupno samo ako je kuhar rezerviran na brodu jer će kuhar obavljati pripremu na temelju želje klijenta. Uključuje doručak i ručak ILI večeru + hranu posade. Ne uključuje alkoholna pića | |
| Polupansion 7-12 osoba (broj gostiju ažurirati ručno) | 45,00 € per guest/day |
| dostupno samo ako je kuhar rezerviran na brodu jer će kuhar obavljati pripremu na temelju želje klijenta. Uključuje doručak i ručak ILI večeru + hranu posade. Ne uključuje alkoholna pića | |
| Potrošnja struje i vode u marinama | 22,00 € po rezervaciji |
| Promjena posade | 250,00 € po rezervaciji |
| Any crew change during the charter is subject to € 250.- additional cost. The charge includes administration cost, change of bed linen and towels and one night at DYC ponton (marina fee included only if the same base than start base). It doesn't include cleaning, nor new transit log where applicable. | |
| Puni pansion 1-3 osobe (broj gostiju ažurirati ručno) | 75,00 € per guest/day |
| dostupno samo ako je kuhar rezerviran na brodu jer će kuhar obavljati pripremu na temelju želje klijenta. Uključuje doručak, ručak i večeru + hrana posade. Ne uključuje alkoholna pića | |
| Puni pansion 4-6 osoba (broj gostiju ažurirati ručno) | 60,00 € per guest/day |
| dostupno samo ako je kuhar rezerviran na brodu jer će kuhar obavljati pripremu na temelju želje klijenta. Uključuje doručak, ručak i večeru + hrana posade. Ne uključuje alkoholna pića | |
| Puni pansion 7-12 osoba (broj gostiju ažurirati ručno) | 55,00 € per guest/day |
| dostupno samo ako je kuhar rezerviran na brodu jer će kuhar obavljati pripremu na temelju želje klijenta. Uključuje doručak, ručak i večeru + hrana posade. Ne uključuje alkoholna pića | |
| Raniji ukrcaj/check-in | 300,00 € po rezervaciji |
| EB (boat only) - 13:00h, starting time of boat's delivery // limited number of early boardings on same departure day | |
| Raniji ukrcaj/check-in | 400,00 € po rezervaciji |
| EB + extra fee skipper - 13:00h, starting time of boat's delivery // limited number of early boardings on same departure day | |
| Raniji ukrcaj/check-in | 490,00 € po rezervaciji |
| EB + extra fee Skipper & Hostess - 13:00h, starting time of boat's delivery // limited number of early boardings on same departure day | |
| Skiper | 200,00 € po noci |
| + provisioning, Crew on board must have their own toilets/ showers. If either a skipper or a hostess/cook is on board, 1 double cabin will be required for him/her. If both a skipper and a hostess/cook are on board, 1 double cabin and 1 forepeak cabin will be required for them. Exceptions exists for specific layouts, Sales Agents will provide more details about the different boat models | |
| Transfer | 244,00 € povratno |
| Transfer | 244,00 € povratno |
| Transfer | 276,00 € povratno |
| Transfer | 276,00 € povratno |
| Transfer | 520,00 € povratno |
| Transfer | 520,00 € povratno |
| WI-FI Internet veza na brodu | 32,00 € tjedno |
| Neograničeno - uključeno u cijenu | |
| Sigurnosna mreža / zaštitna ograda | 230,00 € po rezervaciji |
| mreža je isporučena, ali nije instalirana | |
| (Podložno provjeri dostupnosti) Kayak single | 15,00 € po noci |
| Price per day | |
| (Podložno provjeri dostupnosti) Stand up paddle (SUP) | 15,00 € po noci |
| Price per day | |
| Sigurnosni depozit: | 600,00 € |