| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Bavaria Yachtbau |
| Godina proizvodnje: | 2025. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 14.5 m (46 ft) |
| Širina: | 4.7 m |
| Gaz: | 2.3 m |
| Broj kabina: | 4 |
| Ležajevi: | 8 + 2 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | 2 |
| Maks. putnika: | Registrirano za 10 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | 22,00 m |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | 2 kormilarska kola (timuna) |
| Broj peraja kormila: | 1 |
| Vrsta pogona: | Saildrive |
| Motor: | 1 x 80.0 HP (1 x 58,84 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 250 l |
| Tank za vodu: | 798 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | Bijela |
| Sigurnosni depozit: | 2.500€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | Electric outboard engine available |
| Napomena: | This yacht is not available for regatta bookings and does not have ORC Certification. A yacht like ART I catches the eye by its outstanding design, which has been individually painted by an international artists, hence the name. A piece of art, riding steadily through the waves. The ships pantry is graced by an original painting of said artists, which even enhances the experience for our high class clients on the state of the art equipped yacht. There is a story to be told and it will be revealed in 2025 along with the name of the artist! |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Posteljina |
| Jedrilje: |
| Bowsprit |
| 2 x Električna vitla |
| Jedra - Elvström Ekko |
| Navigacija: |
| AIS |
| Automatski pilot - B&G |
| Bretonplotter |
| GPS chart plotter - cockpit - B&G Zeus³ 9" |
| Harbour guides |
| Kompletna oprema za navigaciju - Companion Way Instruments 3x B&G Multiinstrument |
| Logge/Lot/Speed/Wind - B&G Triton² |
| Nautičke karte i vodič |
| Navigacijski pribor |
| Parallel ruler |
| Pramčani propeler |
| Propeler s 3 sklopive elise |
| Radar reflektor |
| Windex |
| spyglass with bearing compass |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Baterijska lampa |
| Bova za spašavanje sa svjetlom |
| Komplet prve pomoći |
| Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) - automatic |
| Rezač žice |
| Rog (truba) za maglu |
| Set alata |
| Sigurnosni remen |
| Splav za spasavanje |
| VHF radio stanica - B&G incl. AIS receiver |
| Znakovi opasnosti |
| Elektrika: |
| Grijanje |
| Inverter - 2,5 KW |
| Klimatizacija |
| Priključak 220 V |
| Punjač akumulatora |
| Solarni paneli - 400W |
| Paluba: |
| Anchor swivel |
| Bimini top |
| Black ball |
| Black conus |
| Bokobran okrugli |
| Bokobrani |
| Crijevo za vodu |
| Debeli konop |
| Električno sidreno vitlo |
| Frizider u kokpitu - Mini |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Impeller, V-belt, oilfilter |
| Jarbolna sjedalica s vrećom |
| Kanistar za gorivo |
| Kanister za vodu |
| Kompresor - In Cockpit |
| Konopi za privez |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Plastična kanta |
| Platforma za kupanje - Remote control for bathing platform |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) |
| Pumpa za gumenjak (pomoćni čamac) |
| Reflektor |
| Repair box for dinghy |
| Roštilj |
| Sidreni konop |
| Sprayhood |
| Springleine |
| Stol u kokpitu - Convertible to sun bed |
| Tikovina u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| 2 x Frižider - 110L i 160L uključujući zamrzivač |
| Kuhinjski pribor |
| Napa |
| Plinske boce |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| Barometar |
| El. WC |
| Sat |
| Spuštajući stol u salonu - electric |
| Zabava: |
| Radio CD player, USB, Bluetooth |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: BAYA-ARTN74 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 7€ po kompletu | |
Ručnici 10€ po kompletu | |
| Jedrilje: | |
Genaker 400€ tjedno + 600 € depozit u gotovini | |
| Sigurnost: | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 90€ po rezervaciji | |
| Paluba: | |
Električni vanbrodski motor 90€ tjedno | |
| Intererijer: | |
Coolbox 90€ po rezervaciji 20L | |
| Zabava: | |
Stand up paddle (SUP) 100€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Permit (dozvola) 350€ po rezervaciji final cleaning, check in/out, gas, bedlinen | ||
(Obvezni trošak) WI-FI Internet veza na brodu 0€ po rezervaciji neograničeno, uključeno u cijenu | ||
(neobavezno) Dodatno čišćenje 180€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Hostess/Cook 200€ dnevno + hrana + vlastita kabina; plativo u gotovini | ||
(neobavezno) Instruktor jedrenja 500€ dnevno + hrana Obuka s RYA instruktorom, cijena na dnevnoj bazi, njemački/engleski jezik | ||
(neobavezno) Kasni povratak u bazu 200€ po rezervaciji Povratak u bazu u subotu do 07:30 sati | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 100€ po ljubimcu | ||
(neobavezno) Nabava namirnica 150€ po rezervaciji prije prijave, plus kupoprodajna cijena | ||
(neobavezno) Naknada za regatu Cijena na upit na zahtjev | ||
(neobavezno) Nepovratni depozit 337,12€ po rezervaciji nije potreban depozit | ||
(neobavezno) Raniji ukrcaj/check-in 160€ po rezervaciji Prijava 12:00 -13:00, maksimalno 5 jahti | ||
(neobavezno) Skiper 400€ dnevno + hrana + vlastita kabina; plaćanje u gotovini, govori njemački/engleski | ||
(neobavezno) Transfer Cijena na upit cijena na dnevnoj bazi | ||
(neobavezno) Trening za skipere 250€ po usluzi Nedjeljna manevarska obuka od 9 do 13 sati | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
23. 05. 2026. - 29. 05. 2026.
|
4.860€ | |
|
30. 05. 2026. - 05. 06. 2026.
|
5.220€ | |
|
06. 06. 2026. - 12. 06. 2026.
|
5.220€ | |
|
13. 06. 2026. - 19. 06. 2026.
|
5.580€ | |
|
20. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
5.850€ | |
|
27. 06. 2026. - 03. 07. 2026.
|
5.850€ | |
|
04. 07. 2026. - 10. 07. 2026.
|
6.660€ | |
|
11. 07. 2026. - 17. 07. 2026.
|
6.660€ | |
|
18. 07. 2026. - 24. 07. 2026.
|
6.660€ | |
|
25. 07. 2026. - 31. 07. 2026.
|
6.660€ | |
|
01. 08. 2026. - 07. 08. 2026.
|
5.850€ | |
|
08. 08. 2026. - 14. 08. 2026.
|
5.760€ | |
|
15. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
5.490€ | |
|
22. 08. 2026. - 28. 08. 2026.
|
5.490€ | |
|
29. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
5.490€ | |
|
05. 09. 2026. - 11. 09. 2026.
|
4.770€ | |
|
12. 09. 2026. - 18. 09. 2026.
|
4.770€ | |
|
19. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
3.240€ | |
|
26. 09. 2026. - 02. 10. 2026.
|
3.240€ | |
|
03. 10. 2026. - 06. 11. 2026.
|
2.160€ | |
|
07. 11. 2026. - 31. 12. 2026.
|
2.160€ | |