| Udobnost |
6
Deke
6
Jastuci
Jastuci u kokpitu
6
Posteljina
|
| Jedrilje |
Genaker
|
| Navigacija |
Automatski pilot
Brzinomjer
Compass
Dalekozor
Dubinomjer
GPS chart ploter
GPS chart plotter - cockpit
Mjerač brzine vjetra
Nautičke karte
Navigacijski pribor
Pramčani propeler
Radar reflektor
|
| Sigurnost |
Aparat za gašenje požara
Baterijska lampa
Komplet prve pomoći
Protupožarna deka
Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje)
Set alata
Sigurnosni remen
Splav za spasavanje
VHF radio stanica
|
| Elektrika |
Generator
Generator
Grijanje
Webasto
Inverter
220 V
Pumpa za šantinu (kaljužnu pumpu) - Elekrična
Punjač akumulatora
Solarni paneli
|
| Paluba |
Bimini top
Prednji i stražnji
Crijevo za vodu
Električno sidreno vitlo
Gumenjak (Pomoćni čamac)
Krmene ljestve
Pasarela (mostić, skala)
Platforma za kupanje
Sprayhood
Stol u kokpitu
Vanjski/krmeni tuš
|
| Kuhinja |
Dodatna plinska boca
Kuhalo
Pećnica
Plinske boce
Posuđe
Sudoper
Topla voda
Zamrzivač
|
| Intererijer |
El. WC
Električni ventilatori u kabinama
Sapun
Toaletni papir
Vješalice za odjeću
Zahodska četka
|
| Zabava |
CD/MP3/USB player
Radio CD mp3 player
Radio CD player
|
| Proizvođač: | Aragosa Yachts |
| Broj kabina: | 2 |
| Zahodi: | 1 |
| Godina proizvodnje: | 2003. |
| Preuređenje: | 2024 |
| Dužina: | 50 ft ( 14,90 m ) |
| Širina: | 14 ft ( 4,28 m ) |
| Gaz: | 6 ft ( 1,96 m ) |
| Motori: | 1 x 59.82 HP |
| Maks. putnika: | Registered for 11 |
| Transit log - Usluge baze | 420,00 € po rezervaciji |
| završno čišćenje, posteljina, plin (ručnici nisu uključeni) moguće platiti: bankovnim transferom, kreditnom karticom ili gotovinom | |
| Edukacija | 200,00 € po satu |
| Easy start (obuka manevriranja - isprobajte brod s našim instruktorom i upoznajte se s njegovim specifičnostima prije nego što sami krenete jedriti)) 2 sata - 350 EUR, 3 sata - 450 EUR | |
| Hostesa | 150,00 € dnevno + hrana |
| plaćanje isključivo u gotovini | |
| Kućni ljubimac na brodu | 100,00 € tjedno |
| moguće platiti: bankovnim transferom, kreditnom karticom ili gotovinom | |
| Nepovratni deposit/ osiguranje | 250,00 € tjedno |
| + 400 REFUNDABLE DEPOSIT | |
| Rani ukrcaj | 100,00 € po rezervaciji |
| At 15:00h | |
| Rani ukrcaj | 120,00 € po rezervaciji |
| At 15:00h | |
| Rani ukrcaj | 240,00 € po rezervaciji |
| At 13:00h | |
| WI-FI Internet veza na brodu | 15,00 € tjedno |
| 30 GB moguće platiti: bankovnim transferom, kreditnom karticom ili gotovinom | |
| Bank za punjenje | 90,00 € tjedno |
| 60,00 € / 90,00 € sa solarom Banka za punjenje | |
| Dodatni ručnici | 10,00 € tjedno / po osobi |
| Towels (1 big + 1 small) (pp, per week) | |
| Sigurnosna mreža / zaštitna ograda | 80,00 € po rezervaciji |
| bez postavljanja | |
| Sigurnosna mreža / zaštitna ograda | 150,00 € po rezervaciji |
| s postavljanjem | |
| Prijenosna klima | 60,00 € tjedno |
| Ljestve za ukrcaj pasa | 60,00 € tjedno |
| Roštilj | 50,00 € tjedno |
| Vanbrodski motor | 110,00 € tjedno |
| REMINGO | |
| Vanbrodski motor | 110,00 € tjedno |
| petrol TEMO | |
| Vanbrodski motor 1 | 110,00 € tjedno |
| Električni 2 KW | |
| Vanbrodski motor 2 | 110,00 € tjedno |
| Električni 3 KW | |
| Floating mats | 100,00 € tjedno |
| Kajak | 100,00 € tjedno |
| LibertyKite | 250,00 € tjedno |
| LibertyKite 10m² | |
| LibertyKite | 450,00 € tjedno |
| LibertyKite 20m² | |
| Oprema za ronjenje | 15,00 € tjedno |
| Platforma za plivanje na napuhavanje | 100,00 € po rezervaciji |
| 150x200 | |
| Plutajuća viseća mreža za vodu | 100,00 € tjedno |
| Prijenosni hladnjak | 50,00 € po rezervaciji |
| Portable fridge 36 l | |
| Prijenosni hladnjak | 70,00 € po rezervaciji |
| Portable fridge 75 l | |
| Stand up paddle (SUP) | 100,00 € tjedno |
| Underwater scooter | 100,00 € tjedno |
| Subnado | |
| Underwater scooter | 150,00 € tjedno |
| Subnado MAX | |
| Underwater scooter | 170,00 € tjedno |
| Mixpro | |
| XTRAMARINE Catamaran | 350,00 € tjedno |
| XTRAMARINE Catamaran | 450,00 € tjedno |
| eFoil | 600,00 € tjedno |
| Sigurnosni depozit: | 2.000,00 € |
| Period | 23. 05. 2026. 29. 05. 2026. |
30. 05. 2026. 05. 06. 2026. |
06. 06. 2026. 12. 06. 2026. |
13. 06. 2026. 19. 06. 2026. |
20. 06. 2026. 26. 06. 2026. |
27. 06. 2026. 03. 07. 2026. |
04. 07. 2026. 10. 07. 2026. |
11. 07. 2026. 17. 07. 2026. |
18. 07. 2026. 24. 07. 2026. |
25. 07. 2026. 31. 07. 2026. |
01. 08. 2026. 07. 08. 2026. |
08. 08. 2026. 14. 08. 2026. |
15. 08. 2026. 21. 08. 2026. |
22. 08. 2026. 28. 08. 2026. |
29. 08. 2026. 04. 09. 2026. |
05. 09. 2026. 11. 09. 2026. |
12. 09. 2026. 18. 09. 2026. |
19. 09. 2026. 25. 09. 2026. |
26. 09. 2026. 02. 10. 2026. |
03. 10. 2026. 09. 10. 2026. |
10. 10. 2026. 16. 10. 2026. |
17. 10. 2026. 23. 10. 2026. |
24. 10. 2026. 30. 10. 2026. |
31. 10. 2026. 06. 11. 2026. |
07. 11. 2026. 13. 11. 2026. |
14. 11. 2026. 20. 11. 2026. |
21. 11. 2026. 27. 11. 2026. |
28. 11. 2026. 04. 12. 2026. |
05. 12. 2026. 11. 12. 2026. |
12. 12. 2026. 18. 12. 2026. |
19. 12. 2026. 25. 12. 2026. |
26. 12. 2026. 31. 12. 2026. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tjedno | 3.300€ | 3.300€ | 3.740€ | 3.960€ | 4.290€ | 4.730€ | 5.060€ | 5.170€ | 5.280€ | 5.390€ | 5.280€ | 5.280€ | 5.170€ | 5.060€ | 4.500€ | 4.300€ | 3.800€ | 3.300€ | 2.800€ | 2.300€ | 2.300€ | 2.300€ | 2.300€ | 2.300€ | 2.300€ | 2.300€ | 2.300€ | 2.300€ | 2.300€ | 2.300€ | 2.300€ | 2.300€ |