| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna jahta |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Bénéteau |
| Godina proizvodnje: | 2015. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 11.76 m (38 ft) |
| Širina: | 3.71 m |
| Gaz: | 0.85 m |
| Broj kabina: | 2 |
| Ležajevi: | 6 |
| Zahodi: | 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 10 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 320.0 HP (2 x 235,36 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | N/A |
| Tank za vodu: | N/A |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Pramčani propeler |
| Radar |
| Elektrika: |
| Klimatizacija |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Roštilj |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhalo |
| Mikrovalna pećnica |
| Posuda za kavu |
| Zabava: |
| Unutarnji zvučnici |
| Vanjski zvučnici |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Zabava: | |
Donut 100€ tjedno 20€ po danu | |
Seabob 1.500€ tjedno električni; Cijena po danu: 180 € | |
Skije za vodu 120€ tjedno 30€ na dan | |
Stand up paddle (SUP) 120€ tjedno 30€ po danu | |
Surf board 1.500€ tjedno Lampuga; električan; Cijena po danu: 250 € | |
Wakeboard 120€ tjedno 30€ po danu | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Transit log - Usluge baze 450€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Hostesa 220€ dnevno + hrana | ||
(neobavezno) Kasni iskrcaj 250€ po rezervaciji ako je moguće | ||
(neobavezno) Rani ukrcaj 250€ po rezervaciji ako je moguće | ||
(neobavezno) Skiper 250€ dnevno + hrana | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
02. 05. 2026. - 12. 06. 2026.
|
5.900€ | |
|
13. 06. 2026. - 11. 09. 2026.
|
6.900€ | |
|
12. 09. 2026. - 31. 12. 2026.
|
4.900€ | |