| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna brodica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Nimbus Group |
| Godina proizvodnje: | 2024. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 13.33 m (43 ft) |
| Širina: | 3.75 m |
| Gaz: | 1.05 m |
| Broj kabina: | 3 |
| Ležajevi: | 6 + 2 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 8 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | N/A x N/A HP (N/A x N/A kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 1000 l |
| Tank za vodu: | 400 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
| Certifikati |
|---|
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci na palubi |
| Jastuci za sunčanje |
| Navigacija: |
| AIS |
| Automatski pilot |
| Dubinomjer |
| GPS chart ploter |
| Krmeni propeler |
| Pramčani propeler |
| Radar |
| Sigurnost: |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Generator |
| Klimatizacija - samo ima u Master kabini (on 220 V) i u salonu |
| Priključak 220 V |
| Punjač akumulatora |
| Solarni paneli |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Električno sidreno vitlo |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhalo |
| Mašina za kavu |
| Pećnica |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| El. WC |
| Fen za kosu |
| LED lights |
| Zabava: |
| Fusion radio |
| Podvodna svjetla |
| TV |
| Wi-Fi Internet - 40GB |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Ručnici za plažu 0€ po rezervaciji 1 po osobi uključeno | |
| Sigurnost: | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 150€ po rezervaciji | |
| Zabava: | |
Donut 80€ tjedno | |
Električni romobil 120€ tjedno | |
Hammock 220€ tjedno Water Hammock | |
JetBoard 1.800€ tjedno Lampuga | |
JetBoard 2.000€ tjedno Awake | |
Kajak 140€ tjedno | |
Morski skuter 300€ tjedno Jobe Navbow+ / Pro | |
Oprema za ribolov 200€ tjedno | |
Oprema za ronjenje 25€ tjedno po setu | |
Skije za vodu 120€ tjedno | |
Stand up paddle (SUP) 120€ tjedno | |
Wakeboard 120€ tjedno | |
eFoil 1.400€ tjedno Flite Air | |
eFoil 2.200€ tjedno Lift Foil 5 | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Comfort Pack 350€ po rezervaciji Uključuje: završno čišćenje, bocu vina, bocu vode, sol, šećer, aluminijsku foliju, prozirnu foliju, deterdžent za posuđe sa spužvom, tablete za perilicu posuđa (ako je primjenjivo), rolu vrećica za smeće, toaletni papir (2 role po WC-u), sapun, stolnjak, 5 kuhinjskih ručnika, 2 role papirnatih ručnika, šibice, ručnike za ruke, kupanje i plažu, gel za tuširanje i šampon za kosu (2 seta po kabini), sušilo za kosu, Nespresso aparat s 30 kapsula za kavu, gumenjak i vanbrodski motor s 5 l goriva (nije uključeno u motorne brodove XPower, Antares 11 i Nimbus). | ||
(Obvezni trošak) WI-FI Internet veza na brodu 0€ po rezervaciji 40 GB tjedno uključeno u cijenu | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 200€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Nabava namirnica Cijena na upit bez dodatne naknade za dostavu, plaćanje unaprijed prema ukupnom iznosu narudžbe, minimalna narudžba 100 € | ||
(neobavezno) Rani ukrcaj 250€ po rezervaciji VIP pack - Fast track (check in u 14:00h) | ||
(neobavezno) Skiper 1.750€ Tjedno + hrana Plaćanje unaprijed | ||
(neobavezno) Transfer Cijena na upit cijena na upit | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
09. 05. 2026. - 15. 05. 2026.
|
4.400€ | |
|
16. 05. 2026. - 22. 05. 2026.
|
4.700€ | |
|
23. 05. 2026. - 29. 05. 2026.
|
4.700€ | |
|
30. 05. 2026. - 05. 06. 2026.
|
4.700€ | |
|
06. 06. 2026. - 12. 06. 2026.
|
6.900€ | |
|
13. 06. 2026. - 19. 06. 2026.
|
6.900€ | |
|
20. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
7.300€ | |
|
27. 06. 2026. - 03. 07. 2026.
|
7.300€ | |
|
04. 07. 2026. - 10. 07. 2026.
|
7.700€ | |
|
11. 07. 2026. - 17. 07. 2026.
|
7.700€ | |
|
18. 07. 2026. - 24. 07. 2026.
|
8.200€ | |
|
25. 07. 2026. - 31. 07. 2026.
|
8.200€ | |
|
01. 08. 2026. - 07. 08. 2026.
|
8.200€ | |
|
08. 08. 2026. - 14. 08. 2026.
|
8.200€ | |
|
15. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
7.000€ | |
|
22. 08. 2026. - 28. 08. 2026.
|
7.000€ | |
|
29. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
7.000€ | |
|
05. 09. 2026. - 11. 09. 2026.
|
7.000€ | |
|
12. 09. 2026. - 18. 09. 2026.
|
6.100€ | |
|
19. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
6.100€ | |
|
26. 09. 2026. - 02. 10. 2026.
|
6.100€ | |
|
03. 10. 2026. - 09. 10. 2026.
|
4.000€ | |
|
10. 10. 2026. - 16. 10. 2026.
|
4.000€ | |
|
17. 10. 2026. - 23. 10. 2026.
|
4.000€ | |
|
24. 10. 2026. - 30. 10. 2026.
|
4.000€ | |
|
31. 10. 2026. - 06. 11. 2026.
|
4.000€ | |
|
07. 11. 2026. - 13. 11. 2026.
|
4.000€ | |
|
14. 11. 2026. - 20. 11. 2026.
|
4.000€ | |
|
21. 11. 2026. - 27. 11. 2026.
|
4.000€ | |
|
28. 11. 2026. - 04. 12. 2026.
|
4.000€ | |
|
05. 12. 2026. - 11. 12. 2026.
|
4.000€ | |
|
12. 12. 2026. - 18. 12. 2026.
|
4.000€ | |
|
19. 12. 2026. - 25. 12. 2026.
|
4.000€ | |
|
26. 12. 2026. - 31. 12. 2026.
|
4.000€ | |