| Udobnost |
Ležajevi na sunčalištu
|
| Elektrika |
Desalinizator
Klimatizacija
|
| Paluba |
Bimini top
Flybridge
Stol od tikovine
|
| Intererijer |
Blagovaonski stol
|
| Proizvođač: | Filippetti Yacht |
| Broj kabina: | 4 |
| Zahodi: | 4 |
| Godina proizvodnje: | 2008. |
| Preuređenje: | 2024 |
| Dužina: | 76 ft ( 24,00 m ) |
| Širina: | 19 ft ( 5,80 m ) |
| Gaz: | 5 ft ( 1,82 m ) |
| Motori: | 2 x 1700.0 HP |
| Brzina krstarenja: | 20.00 knots |
| Maksimalna brzina: | 34.00 knots |
| APA (Advance Provisioning Allowance) | 40% Cjenička cijena s PDV-om |
| Transfer | Cijena na upit |
| na upit | |