| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Lagoon-Bénéteau |
| Godina proizvodnje: | 2024. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 12.8 m (42 ft) |
| Širina: | 7.7 m |
| Gaz: | 1.25 m |
| Broj kabina: | 4 + 2 |
| Ležajevi: | 8 + 2 + 2 |
| Zahodi: | 4 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 12 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | classic/standard |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | flok |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Broj peraja kormila: | 2 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 57.0 HP (2 x 41,92 kW) |
| Proizvođač motora: | Yanmar |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 600 l |
| Tank za vodu: | 550 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 2.500€ |
| Certifikati |
|---|
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Navigacija: |
| AIS - Raymarine |
| Automatski pilot |
| Folding propeller |
| GPS chart ploter - 12" Raymarine + multimeter |
| Nautičke karte i vodič |
| Radar - Raymarine |
| Tridata |
| Sigurnost: |
| Komplet prve pomoći |
| 12 x Samonapuhujući prsluk za spašavanje |
| Sigurnosna oprema |
| Splav za spasavanje - 12 pax |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Generator - Onan 13.5 kVA |
| Grijanje |
| Klimatizacija |
| Priključak 220 V |
| Paluba: |
| Električno sidreno vitlo |
| Glavni kompas na palubi |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) - Highfield CL 340 RIB |
| Hard Top Bimini |
| Hidraulički sustav podizanja gumenjaka |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) |
| Sidro s lancem |
| Stol od tikovine |
| Tikova paluba |
| Tikovina u kokpitu |
| Vanbrodski motor - Mercury 20 HP |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Dodatni hladnjak - terasa, 144 l |
| Elektricno kuhalo za vodu |
| Frižider - 130 l |
| Kava NESPRESSO aparat |
| 3 x Kuhalo |
| Kuhinjski pribor |
| Ledomat |
| Mašina za kavu |
| Miješalica |
| Pećnica |
| Zamrzivač - 100 l |
| Intererijer: |
| 4 x El. WC |
| 2 x Fen za kosu |
| Usisavač |
| Zabava: |
| FUSION sound sistem |
| Unutarnji zvučnici |
| Vanjski zvučnici |
| Wi-Fi Internet - 40GB |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: NAVA-BALA81 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatni ručnici 5€ po kompletu hand (2) and bath (1) towels | |
Dodatni ručnici za plažu 5€ po komadu | |
Ručnici za plažu 0€ po rezervaciji 1 po osobi uključeno | |
| Sigurnost: | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 150€ po rezervaciji | |
| Zabava: | |
Donut 80€ tjedno | |
Električni romobil 120€ tjedno | |
Hammock 220€ tjedno Water Hammock | |
JetBoard 1.800€ tjedno Lampuga | |
JetBoard 2.000€ tjedno Awake | |
Kajak 140€ tjedno | |
Kayak tandem 140€ tjedno | |
Morski skuter 300€ tjedno Jobe Navbow+ / Pro | |
Oprema za ribolov 200€ tjedno | |
Oprema za ronjenje 25€ tjedno po setu | |
Skije za vodu 120€ tjedno | |
Stand up paddle (SUP) 120€ tjedno | |
Wakeboard 120€ tjedno | |
eFoil 1.400€ tjedno Flite Air | |
eFoil 2.200€ tjedno Lift Foil 5 | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Komfort paket 480€ tjedno Uključuje: završno čišćenje, bocu vina, bocu vode, sol, šećer, aluminijsku foliju, prozirnu foliju, deterdžent za posuđe sa spužvom, tablete za perilicu posuđa (ako je primjenjivo), rolu vrećica za smeće, toaletni papir (2 role po WC-u), sapun, stolnjak, 5 kuhinjskih ručnika, 2 role papirnatih ručnika, šibice, ručnike za ruke, kupanje i plažu, gel za tuširanje i šampon za kosu (2 seta po kabini), sušilo za kosu, Nespresso aparat s 30 kapsula za kavu, gumenjak i vanbrodski motor s 5L goriva (nije uključeno u motorne brodove XPower, Antares 11 i Nimbus). Svi katamarani opremljeni su barem jednom SUP daskom. | ||
(Obvezni trošak) WI-FI Internet veza na brodu 0€ po rezervaciji 40 GB tjedno uključeno u cijenu | ||
(neobavezno) APA (Advance Provisioning Allowance) 5.000€ tjedno ***APA je obavezna ako je angažirana hostesa ili kuhar.*** | ||
(neobavezno) Hostesa 1.575€ Tjedno + hrana ***APA je obavezna ako je hostesa angažirana.*** | ||
(neobavezno) Kuhar 1.750€ Tjedno + hrana ***APA je obavezna ako je kuhar angažiran.*** | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 200€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Nabava namirnica Cijena na upit bez dodatnih troškova dostave, plaćanje unaprijed prema ukupnom iznosu narudžbe, minimalna narudžba 200 € | ||
(neobavezno) One way 650€ u jednom smjeru Do Dubrovnika (iskrcaj u petak ujutro do 8.30 sati) + pristojbe za vez u Dubrovniku | ||
(neobavezno) Rani ukrcaj 250€ po rezervaciji VIP pack - Fast track (check in u 14:00h) | ||
(neobavezno) Skiper 1.750€ Tjedno + hrana Plaćanje unaprijed | ||
(neobavezno) Transfer Cijena na upit cijena na upit | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
23. 05. 2026. - 29. 05. 2026.
|
4.100€ | |
|
30. 05. 2026. - 05. 06. 2026.
|
4.400€ | |
|
06. 06. 2026. - 12. 06. 2026.
|
7.000€ | |
|
13. 06. 2026. - 19. 06. 2026.
|
7.000€ | |
|
20. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
7.400€ | |
|
27. 06. 2026. - 03. 07. 2026.
|
7.400€ | |
|
04. 07. 2026. - 10. 07. 2026.
|
8.100€ | |
|
11. 07. 2026. - 17. 07. 2026.
|
8.100€ | |
|
18. 07. 2026. - 24. 07. 2026.
|
8.500€ | |
|
25. 07. 2026. - 31. 07. 2026.
|
8.500€ | |
|
01. 08. 2026. - 07. 08. 2026.
|
8.500€ | |
|
08. 08. 2026. - 14. 08. 2026.
|
8.500€ | |
|
15. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
7.200€ | |
|
22. 08. 2026. - 28. 08. 2026.
|
7.200€ | |
|
29. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
7.200€ | |
|
05. 09. 2026. - 11. 09. 2026.
|
7.200€ | |
|
12. 09. 2026. - 18. 09. 2026.
|
5.100€ | |
|
19. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
5.100€ | |
|
26. 09. 2026. - 02. 10. 2026.
|
5.100€ | |
|
03. 10. 2026. - 09. 10. 2026.
|
2.700€ | |
|
10. 10. 2026. - 16. 10. 2026.
|
2.700€ | |
|
17. 10. 2026. - 23. 10. 2026.
|
2.700€ | |
|
24. 10. 2026. - 30. 10. 2026.
|
2.700€ | |
|
31. 10. 2026. - 06. 11. 2026.
|
2.700€ | |
|
07. 11. 2026. - 13. 11. 2026.
|
2.500€ | |
|
14. 11. 2026. - 20. 11. 2026.
|
2.500€ | |
|
21. 11. 2026. - 27. 11. 2026.
|
2.500€ | |
|
28. 11. 2026. - 04. 12. 2026.
|
2.800€ | |
|
05. 12. 2026. - 11. 12. 2026.
|
2.800€ | |
|
12. 12. 2026. - 18. 12. 2026.
|
2.800€ | |
|
19. 12. 2026. - 25. 12. 2026.
|
2.800€ | |
|
26. 12. 2026. - 31. 12. 2026.
|
2.800€ | |