| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Jedrilica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Hanse Yachts |
| Godina proizvodnje: | 2019. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 17.2 m (58 ft) |
| Širina: | 5.2 m |
| Gaz: | 2.65 m |
| Broj kabina: | 5 + 1 |
| Ležajevi: | 10 + 2 |
| Zahodi: | 3 + 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 12 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | 2 kormilarska kola (timuna) |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 1 x 110.0 HP (1 x 80,91 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 520 l |
| Tank za vodu: | 810 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | Također je moguće rezervirati najam od srijede do srijede. klima uređaj, generator, kokpit od tikovine, paluba od tikovine, TV Besplatni ručnici za plažu Skipersku dozvolu potrebno je predočiti charteru na uvid prije ili odmah nakon potvrde najma plovila Ljubimci na brodu nisu dozvoljeni |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Jastuci za sunčanje |
| Posteljina |
| Jedrilje: |
| Electrični primarni winch |
| Navigacija: |
| AIS |
| Automatski pilot |
| 2 x GPS chart plotter - cockpit |
| Kompletna oprema za navigaciju - B&G |
| Nautičke karte i vodič |
| Peljar |
| Pramčani propeler |
| Tridata |
| Sigurnost: |
| Set alata |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Generator |
| Grijanje |
| Inverter |
| Klimatizacija - salon + kabine |
| Punjač akumulatora |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Električno sidreno vitlo |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Platforma za kupanje na hidraulično podizanje |
| Sprayhood |
| 2 x Stol u kokpitu - electric convertible into sunbed area |
| Tikova paluba |
| Tikovina u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kuhalo |
| Kuhalo - Plin |
| Kuhinjski pribor |
| Pećnica - Plin |
| Topla voda |
| Zamrzivač |
| Intererijer: |
| 3 x El. WC |
| Zabava: |
| Radio CD player + USB |
| TV |
| Vanjski zvučnici |
| Dodatno: |
| Skipper's CV / sailing resume required upon booking confirmation |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: SAIL-LEAH52 |
| Cjenik |
|---|