| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Fountaine Pajot |
| Godina proizvodnje: | 2009. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 11.95 m (41 ft) |
| Širina: | 6.75 m |
| Gaz: | 1.1 m |
| Broj kabina: | 4 + 2 |
| Ležajevi: | 8 + 2 |
| Zahodi: | 2 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 10 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Broj peraja kormila: | 2 |
| Vrsta pogona: | Saildrive |
| Motor: | 2 x 28.0 HP (2 x 20,59 kW) |
| Proizvođač motora: | Volvo |
| Godina proizvodnje motora: | 2019 |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 300 l |
| Tank za vodu: | 530 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | 9.00 knot |
| Brzina krstarenja: | 7.00 knot |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.500€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Jastuci u salonu |
| Jedrilje: |
| Električna vitla |
| Lazy bag |
| Lazy jacks |
| Winch |
| Navigacija: |
| AIS - B&G V60 + Handset H60 at the helm station |
| Automatski pilot - B&G NAC 3 + AP44 + RF300 incl. Triton2 control instruments at helm station + navi table |
| Bretonplotter |
| Compass - B&G Precisions-9 compass) |
| Docking camera - Docking camera ((backward) cameras (2 x) with interface to the B&G Zeus3 plotter) |
| GPS - B&G |
| GPS chart ploter - iPad2 daughter device of B&G Zeus3 |
| GPS chart plotter - cockpit - B&G |
| Harbour guides |
| Logge/Lot/Speed/Wind |
| Nautičke karte i vodič |
| Navigacijski pribor |
| Parallel ruler |
| Radar - (B&G 4G radar) |
| Radar reflektor |
| Ručni/prijenosni kompas |
| Sonar - (B&G forward sonar) |
| Spyglass |
| Tridata - B&G Triton2 control |
| Windex |
| Zaslon - panel & system monitoring energy/power on board incl. interface to B&G plotter |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Baterijska lampa |
| Bova za spašavanje sa svjetlom |
| Komplet prve pomoći |
| Rezač žice |
| Rezervni dijelovi |
| Rog (truba) za maglu |
| Samonapuhavajući prsluk |
| Set alata |
| Sigurnosni remen |
| Splav za spasavanje - new 2023, 10 pax |
| VHF radio stanica - (B&G V60 VHF/DSC/AIS (rx) |
| Znakovi opasnosti |
| Elektrika: |
| Grijanje |
| Priključak 220 V |
| Punjač akumulatora |
| Solarni paneli - new 2021: LG 3* 365 W incl. Victron Energy 12/24V BlueSolar MPPT 100/30 Controller |
| USB sockets |
| Utičnica 230V |
| Paluba: |
| Anchor swivel |
| Anchor winch remote control |
| Bimini top |
| Black ball |
| Black conus |
| Bokobran okrugli |
| Bokobrani |
| Crijevo za vodu - 25 m |
| Davit |
| Debeli konop - 50 m |
| Električno sidreno vitlo |
| Glavno sidro |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Hvataljka za muring (mezomariner) |
| Impeller, V-belt, oilfilter |
| Jarbolna sjedalica s vrećom |
| Kanistar za gorivo |
| Konopi za privez |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Plastična kanta |
| Pomoćno sidro (rezervno sidro) - Danforth - 15m chain –40m rope |
| Pumpa za gumenjak (pomoćni čamac) |
| Pumpa za šantinu (kaljužna pumpa) - Mehanička |
| Reflektor |
| Repair box for dinghy |
| Sidreni konop - 75 m |
| Stol u kokpitu sa svjetlom |
| Tenda na cijelom kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš - new 2021 |
| Kuhinja: |
| Frižider - Isotherm 190l |
| Kuhalo |
| Kuhinjski pribor |
| Mašina za kavu - Melitta 230V with 4x4 permanent coffee filter |
| Pećnica |
| Plinske boce |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| Barometar |
| Coolbox |
| El. WC |
| Električni ventilatori |
| Električni ventilatori u kabinama |
| Sat |
| Usisavač |
| Zabava: |
| Fusion radio - FUSION radio RA-70 incl. Bluetooth & NMEA2000 Interface |
| Radio - B&G Zeus3 incl. Bluetooth, USB, AUX |
| Unutarnji zvučnici |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: VERI-SWIN96 |
| Linija plovila |
|---|
| Cjenik |
|---|