| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Lagoon-Bénéteau |
| Godina proizvodnje: | 2024. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 12.8 m (42 ft) |
| Širina: | 7.7 m |
| Gaz: | 1.25 m |
| Broj kabina: | 4 + 2 |
| Ležajevi: | 8 + 2 |
| Zahodi: | 4 + 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 10 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | 2 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 57.0 HP (2 x 41,92 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 300 l |
| Tank za vodu: | 300 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 4.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Jastuci za sunčanje |
| Posteljina |
| Posteljina i ručnici - - Luksuzni Sateen 300 TC plahte od 100% dugo spajanog egipatskog pamuka - Ručnik za tuširanje i ručnik za plažu od velura za svakog gosta, sa 520gsm 100% egipatskog pamuka |
| Ručnici za plažu |
| Jedrilje: |
| Winch |
| Navigacija: |
| GPS chart ploter |
| Elektrika: |
| Desalinizator |
| Generator |
| Inverter |
| Klimatizacija |
| Paluba: |
| Frizider u kokpitu |
| Krmene ljestve |
| Roštilj |
| Stol u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Kava NESPRESSO aparat |
| Kuhalo |
| Kuhinjski pribor |
| Mašina za kavu - Italian |
| Pećnica |
| Sudoper |
| Zamrzivač |
| Intererijer: |
| El. WC |
| Konvertibilni stol u salonu |
| Linija plovila |
|---|
| Cjenik |
|---|