| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Lagoon-Bénéteau |
| Godina proizvodnje: | 2020. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 11.74 m (40 ft) |
| Širina: | 6.76 m |
| Gaz: | 1.35 m |
| Broj kabina: | 4 + 2 |
| Ležajevi: | 8 + 2 + 2 |
| Zahodi: | 4 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 12 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | furling/roll (samonavijajuće) |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | 2 |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 45.0 HP (2 x 33,10 kW) |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Dizel |
| Tank za gorivo: | 400 l |
| Tank za vodu: | 600 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 3.000€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Jastuci u kokpitu |
| Posteljina |
| Ručnici |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| Compass |
| GPS chart ploter |
| Nautičke karte i vodič |
| Tridata |
| Sigurnost: |
| 4 x Crni tank (tank za sanitarne vode) |
| Sigurnosna oprema |
| Splav za spasavanje |
| VHF radio stanica |
| Elektrika: |
| Generator |
| Grijanje |
| Inverter |
| Klimatizacija - Only in saloon |
| Priključak 220 V |
| Pumpa za šantinu (kaljužnu pumpu) - Elekrična |
| Punjač akumulatora |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Električno sidreno vitlo |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Pasarela (mostić, skala) |
| Sprayhood |
| Stol u kokpitu |
| Vanbrodski motor |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| 2 x Frižider |
| Kuhalo |
| Kuhinjski pribor |
| Pećnica |
| Topla voda |
| Intererijer: |
| El. WC |
| Zabava: |
| Mobitel |
| Radio CD player, USB, Bluetooth |
| TV |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: EURO-LIQU18 |
| Dodatna oprema (opcionalno) | |
|---|---|
| Udobnost: | |
Dodatna posteljina 12€ po kabini | |
| Sigurnost: | |
Samonapuhavajući prsluk 15€ tjedno / po osobi | |
Sigurnosna mreža / zaštitna ograda 80€ po rezervaciji | |
| Zabava: | |
(Podložno provjeri dostupnosti) Stand up paddle (SUP) 80€ tjedno | |
| Usluge | ||
|---|---|---|
(Obvezni trošak) Base costs 400€ po rezervaciji Check in-out, završno čišćenje, vanbrodski motor, ronioc na check outu, plin, posteljina po osobi na popisu posade, 2x ručnici po osobi | ||
(neobavezno) Kućni ljubimac na brodu 150€ po rezervaciji | ||
(neobavezno) Noćenje na plovilu 200€ po rezervaciji depending on availability | ||
(neobavezno) Prioritetni ukrcaj 250€ po rezervaciji check in between 13:00 - 14:00h. Limited offer, max 5 boats per Saturday | ||
(neobavezno) Usluga osiguranja depozita 360€ po rezervaciji Nepovratni depozit može se kupiti na licu mjesta po cijeni od ca. 12% ukupnog depozita za prvu i drugu sedmicu. Za čartere koji traju tri ili više tjedana, potrebno je kupiti novu policu osiguranja depozita. Molimo imajte na umu da osiguranje depozita ne pokriva začepljene toalete, crne tankove ili nedostatak goriva. Stoga je povratni dio depozita obavezan: 1000 EUR (plaćanje u gotovini ili kreditnom karticom). | ||
| Cjenik | ||
|---|---|---|
| Period | Tjedno | |
|
25. 04. 2026. - 01. 05. 2026.
|
2.400€ | |
|
02. 05. 2026. - 08. 05. 2026.
|
2.800€ | |
|
09. 05. 2026. - 15. 05. 2026.
|
3.200€ | |
|
16. 05. 2026. - 22. 05. 2026.
|
3.600€ | |
|
23. 05. 2026. - 29. 05. 2026.
|
4.680€ | |
|
30. 05. 2026. - 05. 06. 2026.
|
4.900€ | |
|
06. 06. 2026. - 12. 06. 2026.
|
5.600€ | |
|
13. 06. 2026. - 19. 06. 2026.
|
5.800€ | |
|
20. 06. 2026. - 26. 06. 2026.
|
6.600€ | |
|
27. 06. 2026. - 03. 07. 2026.
|
6.600€ | |
|
04. 07. 2026. - 10. 07. 2026.
|
6.800€ | |
|
11. 07. 2026. - 17. 07. 2026.
|
6.800€ | |
|
18. 07. 2026. - 24. 07. 2026.
|
6.800€ | |
|
25. 07. 2026. - 31. 07. 2026.
|
6.800€ | |
|
01. 08. 2026. - 07. 08. 2026.
|
6.800€ | |
|
08. 08. 2026. - 14. 08. 2026.
|
6.600€ | |
|
15. 08. 2026. - 21. 08. 2026.
|
6.400€ | |
|
22. 08. 2026. - 28. 08. 2026.
|
6.000€ | |
|
29. 08. 2026. - 04. 09. 2026.
|
5.600€ | |
|
05. 09. 2026. - 11. 09. 2026.
|
5.400€ | |
|
12. 09. 2026. - 18. 09. 2026.
|
4.500€ | |
|
19. 09. 2026. - 25. 09. 2026.
|
3.200€ | |
|
26. 09. 2026. - 02. 10. 2026.
|
3.000€ | |
|
03. 10. 2026. - 09. 10. 2026.
|
2.400€ | |
|
10. 10. 2026. - 16. 10. 2026.
|
2.400€ | |
|
17. 10. 2026. - 23. 10. 2026.
|
2.400€ | |
|
24. 10. 2026. - 31. 12. 2026.
|
2.400€ | |