| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Katamaran |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Catana Group |
| Godina proizvodnje: | 2024. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 12.85 m (42 ft) |
| Širina: | 7.08 m |
| Gaz: | 1.12 m |
| Broj kabina: | 3 + 1 |
| Ležajevi: | 6 + 2 + 1 |
| Zahodi: | 3 + 1 |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 9 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | full batten |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | samopreletni flok |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | Kormilarsko kolo (Timun) |
| Broj peraja kormila: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 45.0 HP |
| Proizvođač motora: | N/A |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | N/A |
| Tank za gorivo: | 640 l |
| Tank za vodu: | 860 l |
| Potrošnja goriva: | N/A |
| Maksimalna brzina: | N/A |
| Brzina krstarenja: | N/A |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 2.500€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Standardna oprema |
|---|
| Jedrilje: |
| Electrični primarni winch |
| Navigacija: |
| Automatski pilot |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Log/speed instrument |
| Mjerač brzine vjetra |
| Nautičke karte i vodič |
| Peljar |
| Sigurnost: |
| Aparat za gašenje požara |
| Komplet prve pomoći |
| Elektrika: |
| Inverter - 12V/230V - 1600VA |
| Priključak 220 V |
| 4 x Solarni paneli - Kit solar panels (4 x 100W) |
| Paluba: |
| Bimini top |
| Električno sidreno vitlo |
| Gumenjak (Pomoćni čamac) |
| Krmene ljestve |
| Platforma za kupanje |
| Roštilj |
| Sidro s lancem |
| Stol u kokpitu |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider |
| Topla voda |
| Zabava: |
| Vanjski zvučnici |
| mySea kod plovila |
|---|
| Od sada možete online rezervirati vezove putem mySea aplikacije koristeći ovaj kod: CROY-EMA75 |