| Tehničke specifikacije | |
|---|---|
| Vrsta: | Motorna brodica |
| Tip čartera: | Bareboat |
| Proizvođač plovila: | Saxdor Yachts |
| Godina proizvodnje: | 2022. |
| Prva godina korištenja: | N/A |
| Obnovljena godine: | N/A |
| Tonaža: | N/A |
| Ukupna duljina: | 10.28 m (33 ft) |
| Širina: | 3.1 m |
| Gaz: | 0.7 m |
| Broj kabina: | 2 |
| Ležajevi: | 4 |
| Zahodi: | 1 (WC+Tuš) |
| Tuševi: | N/A |
| Maks. putnika: | Registrirano za 9 |
| Preporučeni broj gostiju: | N/A |
| Glavno jedro: | N/A |
| Površina glavnog jedra: | N/A |
| Glavno jedro obnovljeno: | N/A |
| Duljina jarbola: | N/A |
| Genova: | N/A |
| Površina genove: | N/A |
| Genova obnovljena: | N/A |
| Način upravljanja: | N/A |
| Vrsta pogona: | N/A |
| Motor: | 2 x 225.0 HP (2 x 165,49 kW) |
| Proizvođač motora: | Mercury |
| Godina proizvodnje motora: | N/A |
| Godina obnove motora: | N/A |
| Gorivo: | Benzin |
| Tank za gorivo: | 420 l |
| Tank za vodu: | 117 l |
| Potrošnja goriva: | 2.00 l/h |
| Maksimalna brzina: | 40.00 knot |
| Brzina krstarenja: | 28.00 knot |
| Boja trupa: | N/A |
| Sigurnosni depozit: | 2.500€ |
Pridržano pravo na tiskovne greške i propuste!
| Dodatne informacije | |
|---|---|
| Istaknuto: | An aesthetic multi-functional, extremely well-equipped home on the water, with power at optimal consumption. At the same time, it offers almost silent sailing and opens entirely new dimensions of living and sailing on the water. Price included: Insurance, VAT, berth in the marina Price excluded: Other marina costs, Fuel, Tourist Tax and Delivery of the boat to the requested location |
| Napomena: | Price included: Insurance, VAT, berth in the marina Price excluded: Other marina costs, Fuel, Tourist Tax and Delivery of the boat to the requested location |
| Standardna oprema |
|---|
| Udobnost: |
| Ručnici |
| Jedrilje: |
| Električna vitla |
| Navigacija: |
| Dubinomjer |
| GPS |
| Navigacijski pribor - 2x 12" - Simrad Go12 2x |
| Pramčani propeler |
| Sigurnost: |
| 9 x Prsluci za spašavanje (pojas za spašavanje) |
| Elektrika: |
| 12V utičnica |
| Akumulator - Li-Ion Batery pack 400 Ah |
| Klimatizacija |
| Priključak za struju s obale |
| Punjač akumulatora |
| Solarni paneli |
| Paluba: |
| Krmene ljestve |
| Sun roof - Cabin |
| Tikova paluba |
| Vanjski/krmeni tuš |
| Kuhinja: |
| Frižider - 2x50 L |
| Kuhalo |
| Kuhinjski pribor |
| Intererijer: |
| Zavjese |
| Zabava: |
| Radio, USB, Bluetooth |
| Wet bar |
| Cjenik |
|---|